Bratislavský undergroundový majáles sa pomaly blíži!

Tak a je to tu! Slovensko zažije veľkú oslavu undergroundu! Dňa 23. mája ovládne Estrádnu sálu PKO festival s názvom Bratislavský undergroundový majáles 2009, ktorého patrónom je kontroverzný spevák z punkovej formácie Slobodná Európa, známy aj pod menom Whisky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)
Obrázok blogu

Na tomto jedinečnom podujatí vystúpia punkové, undergroundové a alternatívne kapely zo Slovenska, ale i zo susedného Česka. Na pódiu sa predstavia kapely Kosa z nosa, Vrbovskí víťazi, Živé kvety či veční baviči Chiki liki tu-a. ,,Punkové oddelenie“ budú zastupovať Vandali, štvorica Zóna A (v súčasnej aj pôvodnej zostave!) a už spomínaná Slobodná Európa. Koncert kapiel Zóna A a Slobodná Európa na tejto akcii bude súčasťou ich spoločného turné po Slovensku a Českej republike pod názvom "45 Birthday Party Tour 2009", ktoré prebiehalo v apríli, ale aj teraz v máji, pretože práve tento rok si obe kapely pripomínajú svoje výročia vzniku, konkrétne Zóna A 25 rokov a Slobodná Európa 20 rokov a ako náhrada ich spoločného dvojkoncertu v Bratislave to budú ich koncerty práve na tomto podujatí. Špeciálny hosť z Českej republiky, nestarnúci Psí vojáci, ktorí tento rok oslavujú 30. výročie založenia. Celú akciu bude moderovať Juraj Kušnierik z časopisu ,,.týždeň“ a relácie ,,Pod lampou“ a ešte sa na akcii budú točiť zábery do dokumentu o slovenskom undergrounde, ktoré bude natáčať Tereza Nvotová.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Brány do hudobného maratónu sa otvoria o 16,00 hodine a až do štvrtej hodiny rannej bude zabávať všetkých účastníkov DJ Whisky a DJ Roman (z RF Music ageny) so svojou ,,rocktékou“. Vstupenky na podujatie sú k dispozícií v sieti Ticket portal za cenu 12 euro do 22.mája , na mieste bude možné zakúpiť lístok v cene 13 euro.

Takže fanúšikovia kvalitného undergroundu, tešte sa! Ak prídete na túto akciu, určite neoľutujete, pretože vystupujúce skupiny zaručene

patria k špičke vo svojom žánri... 

Program:

17:00 Vandali
18:00 Vrbovskí víťazi
19:00 Živé kvety
20:00 Kosa z nosa
21:00 Chiki liki tu-a
22:00 Zóna A (v súčasnej aj pôvodnej zostave!)
23:00 Psí vojáci (CZ)
24:00 Slobodná Európa
01:00 Ugly Show Girls

SkryťVypnúť reklamu

01:30 – 04:00 rockotéka

Roberta Dolinská

Roberta Dolinská

Bloger 
  • Počet článkov:  85
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študentka amerických štúdií a žijem v Anglicku. V Londýne mám kapelu,zaujímam sa o bicie, hudbu, módu, fotografiu, film a históriu. Zoznam autorových rubrík:  Recenzie na albumyReportáže z podujatíHudobné osobnostiFilmyHudobné zaujímavostiFestival PohodaHudobné úletyJa a USASúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu