Moje výchovné metódy

Dnes je pre mňa výnimočný deň, pretože sa mi narodila moja jediná nádherná dcéra. Pri vianočnom prataní som našla papier, na ktorom bolo napísané práve toto:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Milá dcérka Ivanka!

Cítim potrebu takto sa s tebou porozprávať a niečo si vysvetliť. Bolo už v tvojom živote, a to nedávno, obdobie, kedy si dokázala odieť svoje telo primerane počasiu, príležitosti a veci boli vkusne zladené. Ako to, že to obdobie zatienil chaos a tvoje „ja“ – ego si s tebou robí čo chce? Nechápem, či sa prispôsobuješ móde v škole, či je to rebelstvo, alebo čo sa deje v tvojom vnútri...? Niečo sa deje a nekecaj, že nie!!! Poznám ťa tak dobre, ako ty mňa. Takže nič si nenavrávajme, ale max-úprimnosť. Máš skrine prepchané krásnymi vecami a ty sa obliekaš ako „posledná gadžovka“. Keď sa ťa to dotklo, to som rada, aspoň na sebe popracuješ!!!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Máš tri veci,  ktoré ti iný môžu závidieť:

1. Peknú, súmernú postavu.

2. Pekné vlasy a ksicht, na ktorý sa dá pozrieť:-)).

3. Si mladá, tak trochu života do toho umierania!

Oblečenie odráža naše vnútro! Čo chce povedať to tvoje oblečenie?! Môžeš sa rozpísať?! Myslím, že aj napriek tomu, že mám krásnych tridsaťpäť a moja postava nie je dokonale súmerná, skriňu, aj keď mám prepchanú, mám čo robiť obliecť sa tak, aby sa moje nedostatky stali prednosťami. Obliekam sa vkusne a aj sama si včera povedala: „Váááááááu, dobre vyzeráš!!!“ No a to chcem od teba, aby si sa naučila obliekať vkusne, nech aj ja robím Vááááu!!! Takže sa riaď srdcom a ohoď sa slušne. Ono to pôjde len to musíš chcieť!!! To by bolo všetko o šatách. Ešte mám niečo na srdci. Včera sme sa bavili o prataní a robíš to veľmi často – stále vyťahuješ: „A čo Maťko, on nebude nič robiť? A ja „chudinka“ sa tu mám zdrieť!!!“ To si nechaj. Budete a robíte všetko čo treba. Keď to dnes urobíš sama, na druhýkrát to Maťo urobí tiež sám. To dobre vieš!!! A chcem, aby ste hýbali tými svojimi posratými zadkami a robili to radi!!! Sedíte obaja na nich celý deň v škole, potom ešte doma a keď nechcete, aby vám vyrástli na nich vredy, tak ich aj prevetrajte, napríklad s vysávačom v ruke, alebo prachovkou a tak... Chapando?!!!!!!! Nech sa posledný krát, takto rozpisujem Capisci!!! (z tal. slova chápeš)

SkryťVypnúť reklamu

To daj prečítať aj Maťovi! Vaša otrokárska mama.    

Iveta Špaková

Iveta Špaková

Bloger 
  • Počet článkov:  108
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Je obyčajná,mladá žena,ktorá sa presťahovala z rušného mesta na pokojný vidiek.Miluje prírodu a ticho jej pomáha pri tvorbe vlastných príbehov,ktoré však ležia v jej zásuvke a rada by to zmenila.Podarilo sa jej však aspoň to,že dva jej články boli uverejnené v oblastných novinách,čo ju inšpirovalo k ďalšiemu písaniu.Už učiteľka na základnej škole tvrdila,že jej slohy sú najlepšie a bola by z nej dobrá spisovateľka.Ktovie, možno sa jej to raz podarí... Zoznam autorových rubrík:  ÚvahaVlastné zážitkyPostrehyCestovaniePotulky prírodouV živote sa stávaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
SkryťZatvoriť reklamu