Ako ma napadli bývalí spolužiaci z vojenskej školy kvôli kritike ruskej agresie na Ukrajine & Podlosť Stanislava Paulovčáka a Jána Veľasa st.

Po mojich nedávnych skúsenostiach s nimi (som ročník 1968) tipujem, že obaja so svojim hodnotovým nastavením  

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

ak by žili ako Nemci v predvojnovom Nemecku, volili by Adolfa Hitlera. A len chcem veriť tomu:   

- že by v takom prípade neboli schopní robiť to, čo počas 2. svetovej vojny robili nacisti - ak by Hitler  namiesto proti Židom robil kampaň a ťaženie proti Ukrajincom.

- a že ak by mali tú moc, a vedeli by, že za to nebudú niesť zodpovednosť, a ja by som stál na strane Ukrajincov, že by ma fyzicky neodrovnali.

Lebo zloba, zákernosť a nenávisť voči mne, len za to, že na svojom FB profile kritizujem ruskú agresiu voči Ukrajine, z nich priam tryská.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Týmto článkom sa voči nim bránim - nenechám sa len tak verejne krivo obviňovať, očierňovať, ani urážať.

V prípade Jána Veľasa st.

(pôvod Michalovce) ide o priameho spolužiaka z triedy, resp. čaty na Vojenskej strednej odbornej škole leteckej v Prešove v rokoch 1982 – 1986. Mohol byť vojenským pilotom ak by chcel, lebo spravil ako jeden z mála uchádzačov všetky ťažké testy a skúšky, aby sa mohol vydať na dráhu pilota. Do istej miery ho ospravedlňuje, že dnes je žiaľ buď na hlavu chorý, alebo prepitý. V danej veci „iba“ asistuje svojmu kamarátovi Pulovčákovi. Pritom nedá nikdy nič vecné, len sprostosti a útoky. A pritom na strednej škole sme boli kamarátmi, bol srdečným a rovným človekom, priateľsky sa ku mne správal aj na stretnutiach zo strednej školy. Posledné boli v 2011 a v 2016. To posledné si už ani nepamätá, že na ňom bol. Primitívnych komentárov, ktorými zasypal môj FB profil, za ródinu!..., je mnoho. Nič som z nich nevymazal, takže stačí pozrieť môj FB. Ako malá vzorka môže poslúžiť aj jeho, zatiaľ posledná červená iniciatíva na mojom FB - a to k môjmu statusu o vojne na Ukrajine zo dňa 12.6.22. Je predávkovaná výrazmi ako: "bonzák", "obyčajné hovno", "chuj", "debil, ktorý nestojí za to komentovať ho"", "tiahni na Ukrajinu!", "vlez do riti"...

SkryťVypnúť reklamu

Tento článok som mu pred jeho zverejnením poslal na prípadné vyjadrenie. Jediné, čo okrem sprostostí na to povedal, bolo: "Pozri kludne si tym rob co chces ale co zakon na ochranu osobnosti." A zakončil to slovami: "Daj sa vysetrit kokot" .

Napriek tomu čo robí, stále verím, že v jadre je ešte dobrým človekom, ale toto jadro veľmi zasypáva.

V prípade bývalého vojenského pilota, tuším Mig-u 29, Stanislava Paulovčáka

(pôvod ešte bližšie k Ukrajine než sú Michalovce) ide o spolužiaka nie z triedy, ale z roty, kde nás bolo okolo 130. Nepamätám si, žeby sme niekedy na škole prehodili reč. Svoje obvinenia voči mne ani po mesiacoch nepreukázal. Namiesto  toho však pred zrakmi mojich skutočných priateľov na mojom FB zákerne podsúva, že môžem byť rád..., lebo ma z kamarátskej lásky.... vo svojich obvineniach ešte šetrí!... 

SkryťVypnúť reklamu

Tento článok, pred jeho zverejnením, som aj jemu poslal na prípadné vyjadrenie, aby posúdil, či všetko, čo v ňom citujem, sedí. Zjavne áno. Tu je jeho reakcia:

„Ty si proste primitiv. Neotravuj a chod sa liecit ty Stebak. A to ci to preukazem nechaj na mna kedy.“

Jeho, ak nie prefetovaním, tak niečím iným poznačený mozog, mu nenapovie, že sám potiera svoje vlastné slová. Lebo ak zo strednej školy mávame celý ročník každých 5 rokov stretnutia, a ja som bol minimálne na troch, vrátane toho posledného z r. 2016, a on sa mi verejne vyhráža, že na najbližšom stretnutí mi s ostatnými rozkopú gule!!!... a to za moje „udavačstvo“!..., tak prečo tak nespravili už dávno, na nejakom z predošlých stretnutí, ale naopak! tvárili sa tam ku mne kamarátsky. Tak buď je pokrytec a zbabelec, alebo „len“ podlý, zákerný človek.             

SkryťVypnúť reklamu

Zverejňujem preto v tomto článku všetku ich špinu,

všetko to, čo títo dvaja proti mne na mojom verejnom FB profile vykonštruovali pred zrakmi mojich skutočných priateľov, mojich známych, mojich detí, mojich žiakov (som učiteľom na ZŠ), mojej riaditeľky, voličmi (som miestny poslanec v bratislavskej Dúbravke), teda pred dosť ľuďmi, ktorí mi dôverujú, alebo si ma vážia (aj keď je to len malá časť z množstva tzv. FB priateľov. Nepotrebujem sa priateliť s každým).    

A urobili to, alebo robia to len preto, lebo na svojom FB profile a blogu https://marcelburkert.blog.pravda.sk/category/sympatizantom-putina-a-socializmu/ verejne odsudzujem ruskú agresiu na Ukrajine a kritizujem fašistických súdruhov z Kremľa na čele s Putinom. 

Najjednoduchšie by bolo vypnúť ich, zablokovať ich na mojom FB profile. Volím inú možnosť - zverejňujem článok, aby sa o ich zákernosti a primitivizme dozvedeli tí, ktorí ich poznajú. Nemám totiž inú pre mňa prijateľnú možnosť sa brániť. To za prvé. A za druhé to robím preto, aby som si v prípade pokračujúcich útokov ušetril čas poukazom na tento článok.

A za tretie to robím preto, aby po tom, čo tento článok zverejním na spoločnom FB profile našich spolužiakov z vojenskej školy, nemuseli tam špiniť prípadnú diskusiu opakovaním toho, čo už vyprodukovali pred tým na mojom FB profile a čo citujem v tomto článku.

Varoval som ich, že ak stoja za svojimi verejnými obvineniami voči mne, ako za svojimi urážkami voči mne, zverejním ich v článku im venovanom.

Postupné útoky začali po tomto mojom FB statuse:

"V prípade vojny na Ukrajine (tak ako v mnohých iných) pravda nie je kdesi uprostred. Tu sú hranice jasne dané: na jednej strane stoja obete a na druhej páchatelia. Tak ako nie je možné hľadať pravdu niekde uprostred v diskusii medzi nacistom a človekom s Dávidovou hviezdou na hrudi, ktorý bol poslaný do lágru, rovnako nie je možné povedať, že Putinove zločiny na Ukrajine sú sčasti zlé a sčasti dobré. A každý, kto sa snaží bagatelizovať, alebo nejakým spôsobom ospravedlňovať Putinove zločiny na Ukrajine, je spolupáchateľ a bude braný na zodpovednosť. Minimálne v duchovnom svete. Ešte raz: Rusko napadlo Ukrajinu, nie naopak."

Pozn.:

Útoky a podlosť v diskusii začali pozvoľna a narastali s pokračujúcou neschopnosťou vecne argumentovať pri obhajobe ruskej agresie na Ukrajine, ale po neschopnosti vyrovnať sa s mojou kritikou na adresu ruského vodcu, ktorý by si mohol so Stalinom a Hitlerom ruky podať.    

Ján Veľas

Marcel Burkert Pokjaľ su dva štaty vo vojnovom stave a ten druhy, napadnutý, sa iba obraňuje, on nepácha to čo rusi ??? Alebo máš za sledovanie tvojich drístov prašule ???

 

Ľubo Navrátil:

Ján Veľas Myslím, že nezdravo preháňate a trochu vynechávate fakt, že suverénnu krajinu, ktorej celistvosť bola garantovaná, niekto napadol. Áno, Rusi, absolútne nevyberaným spôsobom, zákerne, tak ako nás v 68. roku a v podstate s rovnakou zámienkou. Ale s odstupom času treba povedať, že ten Brežnev bol gentleman, Putin sa posunul k netušeným hlbinám ruskej namyslenosti a ignorantstva. Tu už nehrá rolu, či bol niekto pionier, zväzák či kandidát hocičoho, tu hrá rolu už len zdravý rozum. Podľa žiadneho práva a žiadneho princípu na toto Rusi nemali právo. Ja som rusofil a študoval som ruskú literatúru. Toto všetko tu už bolo, neraz. Bratia z krvi Kainovej.

 

Paulovcak Stanislav

Ján Veľas este si zivo pamatam ako Marcel na PVI (politicko-výchovná izba) cital poucenie zo zjazdu KSC a vyzyval ziakov k plneniu skolskych povinnosti ze tak najviac pomozu k predcasnemu splneniu zaverov zjazdu KSC a tym sa urychli proces k vutuzenym zajtrajskom a ku Komunizmu. A teraz ejhla aky demokrat....

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav Človek musí klesnúť veľmi hlboko, aby bol schopný niečo také napísať ako si napísal ty.

Osobne by som niečo, čo má vysoký potenciál nechutne dehonestovať človeka, nenapísal verejne ani keby to bola pravda. A to hovorím o človeku cudzom. A zrejme by som to nenapísal ani o človeku, ktorý mi nejakým spôsobom v minulosti ublížil. Ani keby to bola pravda! Nie to ešte že by som vymýšľal na takého človeka lži! Fuj! Niečo také je schopný urobiť len zákerný človek.

Nehovoriac o tom, že ten zákerný človek sa ešte tvári ako kamarát!... Takže kamarát... napíše na verejný profil „kamaráta“ niečo také ako si napísal ty mne? A navyše sprostú lož. Ak by si bol rovný chlap, a to, čo píšeš, by bola naozaj pravda, povedal by si mi to do očí už dávno. Obaja sme boli na posledných dvoch stretnutiach zo strednej vojenskej školy, ktoré mávame každých 5 rokov (od skončenia školy v r. 1986)  Ale nie, ty volíš inú taktiku - zákernú. A zjavne kvôli tomu, že sú ti moje proti-kremeľské názory nepohodlné a zjavne ťa vytáčajú. Opakujem, človek musí klesnúť veľmi hlboko, aby bol schopný niečo také napísať ako si napísal ty. Je to zákernosť, nehodná človeka. Nehovoriac o tom, že to, čo tu o mne konštruuješ, ti okrem na hlavu chorého Veľasa kto zo 130 spolužiakov roty dosvedčí? 

 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert Marcel prestan. Niesom jediny co si to pamata. Je nas viac a celkom sa bavime na tvojich dristoch. A co sa tyka dehonestacie... Ty si ma zacal osocovat ako trolla, a podobne invektiva lebo niesi schopny ani uvazovat o inom nazore. Mam navrh. Uzavrime do zrazu mier nebudeme sa osocovat a tam si to mozme vyrozpravat. Je to korektne? ci ?

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav

Okrem, na hlavu chorého Veľasa, kto z cca 130 ľudí na rote ti tie klamstvá dosvedčí? 

Zneužívaš, že sa bridím používať tvoje zákerné slovné zbrane. A „nenápadne“ ich používaš aj v tomto príspevku. A nehanbíš sa pritom tváriť priateľsky...

Buď si pod narkotikami, alebo si „len“ zamieňaš mňa so sebou samým; ak si tak dobre pamätáš tie komunistické drísty. Ja si ťa  zo školy pamätám iba z videnia. Veľmi pochybujem, že ty si ma pamätáš viac. A ak tie „tvoje verše“ možno aj niekto zo študentov našej školy recitoval, len zákerný človek by bol schopný to na neho verejne vytiahnuť. Mnohí sme nemali ani 18 rokov, keď sme boli v 4. ročníku posledný mesiac na škole, vymývali nám mozgy marxizmom. Navyše, ak to niekomu nariadili, že prečítaš to alebo hento, taký žiak nemal veľmi na výber. Dobrý človek to pochopí. Zákerný človek to zneužije. A ak sa tak aj náhodou stalo, že niekto z nášho ročníka tieto „verše“ na nástupe čítal (ja o niečom takom neviem), zrejme išlo o niekoho z tých žiakov, ktorí už boli vo výbere ako budúce kádre KSČ. Ale ani tým by som to nezazlieval, alebo ich kvôli tomu dehonestoval. A už vôbec nie verejne.           

Okrem toho, teraz nepriamo dokazuješ, že si si to všetko vymyslel, že si ma krivo obvinil za moje údajné osočovanie voči tebe. Ja som ťa ale neosočoval. V inej diskusii som proti tebe použil iba tvoj slovník; aby si mi vôbec porozumel. A ak chceš tvrdiť opak, tak zacituj tie moje ohovárania alebo výmysly proti tebe, alebo č i len „invektívy“.

Jedinou mojou „invektívou“ na tvojom FB profile, v súvislosti s niečím, čo nahrávalo ruskému agresorovi, boli tieto moje slová:  

Pre Stana Paulovčáka a spolok podobne zmýšľajúcich: Na strednej vojenskej leteckej škole v Prešove nám 4 roky (1982 - 1986) kvalitne vymývali mozgy ruskou (sovietskou) propagandou. Ale dnes už naozaj nie je potrebné sa jej držať. Prikladám môj článok z r. 2015: https://blog.sme.sk/.../20-otazok-na-ktore-schvalovatelia...

Označenie tróll by pre teba ešte mohlo byť svojim spôsobom pochvalou. Lebo ty nielen zahmlievaš, ale ty podlo útočíš na autora kritiky ruskej agresie.    

A ten tvoj návrh je logikou na úrovni návrhov drzého ruského agresora voči Ukrajine. On zaútočil a považuje sa za brániaceho sa. 

 

Ján Veľas

A naráz ťa osvetil duch svatý... asi z vyššieho sveta... žeby u UA ??? Blieš kokotiny.

 

Daniel Jankech

Ján Veľas Myslím že Marcel má pravdu. Vy o čom točíte?

 

Ján Veľas

A o čom točíš ty?

 

Daniel Jankech

Ján Veľas Nepotykali sme si. Ja hovorím,, že Marcel má pravdu. O čom točíte Vy? Rozumiete písanému textu?

 

Ján Veľas

Milý Marcel, koľko ti platia za dezinformácie? To už si fakt tak zdegeneroval alebo si robíš srandu to už ti fakt.... alebo máš za to slušnú maržu

 

Peter Bodor

Znovu sa musím zapojiť, lebo sa s vami chcem stretnúť v septembri a to v pohode, ako medzi chalanmi, čo som s nimi prežil nejaký ten čas a musím povedať že sa teším. Preto je mi smutno, keď čítam také drsné obvinenia. A skôr, ako sa tu vyjadrujem, som si prečítal niekoľko faktov a pozrel zopár dokumentov o banderovcoch, Vlasovcoch, aj vojny na balkáne v Sírii, Líbii... Keď sa na to pozriem v spoločnom kontexte je tu jasne vidieť boj mocností o vplyv. V týchto konfliktoch zomrelo veľa ľudí, ktorí chceli len na jar zasiať a na jeseň zožať. V každom prípade nikde som sa nestretol s plošným ničením miest a zabíjaním ľudí zo strany západných mocností. Putin robí politiku spálenej zeme. Na druhej strane nezomrel ani jeden ruský civil. Tak o čom sa bavíme. O tom, čo robili Banderovci, Vlasovci a iní v 40-tých rokoch minulého storočia? Prečo im teda pomáhajú Poliaci, ktorí na Volini trpeli najviac. Lebo súcitia so svojím blížnym a potreba pomáhať blížnemu je dôležitejšia ako staré neprávosti.

 

Pokračovanie urážok a krivých obvinení vygradovalo po tomto mojom FB statuse:

 

„Netreba sa diviť, že Fico, Kotleba a Mazurekovci nechceli v našom parlamente počúvať prezidenta Ukrajiny on line. Oni ak by boli ukrajinskými politikmi, zachovali by sa presne opačne - do piatich minút po útoku ruských nacistov by sa vzdali, zostavili by kolaborantskú vládu a poslali e-mail so zoznamami ľudí, ktorých je treba zavrieť alebo popraviť – v prvom rade Zelenského.“  

 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert

Co to stale trepes za hovadiny? Ukraina stopla 1/3 plynu. Co chces este viac ? Vlada sa nevie dohodnut na podpore pre nasich obcanov a ty stale len tie svoje kraviny ....Ty si normalny facebookovy narcis.

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav zjavne súhlasíš s tým, čo som napísal v statuse, že?

 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert ano suhlasim. Az nebudes mat co zrat, a cim kurit, potom budes aj ty.

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav V zásade sa posmešne na adresu druhých nevyjadrujem, svedčí o tom môj celý FB profil, ale v tvojom prípade robím výnimku, použijem tvoj jazyk, ale len kvôli tomu, aby si tomu, čo poviem, porozumel.

Ty si teda dobrý primitív. A prečo to tvrdím?

Na jednej hovoríš, že súhlasíš s tým, čo som napísal,

a na strane druhej, o pár riadkov nižšie alebo vyššie, toto isté označuješ za hovadiny...

To je aká "logika"??? Ruská???

Okrem toho, svoju dôstojnosť, na rozdiel od teba, a vyššie spomínaných jedincov, by som nevymenil za nič na svete, aj keby ma to malo stať život. A nie to ešte aby som svoju dôstojnosť vymenil za to, aby som mohol v bábkovej kolaborantskej vláde slúžiť Putlerovi.

 

Ján Veľas

Paulovcak Stanislav Stano neviem prečo sa zaoberáš s tým vypatlaným červom.

A lajk od Paulovčáka.

 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert ty si proste vypatlany idiot. Ako som bol kedysi pisal. Na skole si agitoval ludi do SZM potom do KSC a teraz sa opat snazis chytit vlnu. Proste primitiv.

Verim ze raz za to ty a tebe podobny budete pykat .

Za sociku si bol cely pokakany a udaval si a bonzoval na kdekoho.

Chces osviezit pamat ? Aj ked ta mam plne zuby tak ta tu takto verejne zatial nezhovadim,

ale myslim ze vies kam mierim a na koho si bonzoval a ako ti ludia dopadli. Proste primitiv si bol na skole a takto pokracujes aj nadalej. Uboziak.

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav Opäť nič vecné iba ukážka bezhraničného primitivizmu, výmyslov, bezbrehej podlosti a zákernosti.

Už ma nikto nepresvedčí, že ty by si nebol schopný robiť to, čo robili nacisti počas 2 svetovej vojny, ak by sme namiesto Židov dosadili Ukrajincov, a čo teraz robia iní náckovia na Ukrajine. Zlo, nenávisť, zákernosť z teba priam tryskajú. Za socializmu si bol s najväčšou pravdepodobnosťou vzorový komunista, inak neviem, ako by si mohol robiť  vojenského pilota, a teraz si vzorový fašista. Môžeš to síce popierať, veď aj Putin vraždenie na Ukrajine označuje za mierotvornú akciu proti „náckom“..., ale tvoje zmýšľanie a slová ťa jasne usvedčujú.

Rozdiel je len v tom,  že ty nezabíjaš fyzicky, ale „len“ nenávistnými myšlienkami a slovami a lajkuješ nenávistné prejavy tvojho spolupútnika Veľasa.

Na strane druhej viac si dovoliť ani nemôžeš. Minimálne v dnešnej dobe nie.

Ešteže nemáš moc, takú moc akú mali nacisti pred a počas 2. svetovej vojny, alebo dnes Kremeľ a ruskí vojaci na Ukrajine.

Už som ti pred mesiacom tu na mojom profile písal, že človek musí klesnúť veľmi hlboko, aby bol schopný robiť to robíš.   

 

Marcel Burkert

Ján Veľas keď si začal na mňa útočiť, tak som ťa ľutoval, ako môže človek tak hlboko klesnúť. Dnes vidím, že ty si už ani ľútosť nezaslúžiš.

 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert no tak ver ze to co som pisal viem na 100 % dokazat. A za to osocenie ze som fasista na teba podavam trestne oznamenie. A ostatne ti rad poviem do oci ak budes mat odvahu a prides na zraz. Skoda ze ta tvoje okolie nepozna podrobnejsie a hlavne tvoju minulost.

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav Už sa na tie "dôkazy" teším dosť dlho. Zase to bude maximálne tak „len“ znôžka krivých obvinení a pokusov o dehonestáciu v štýle ruskej propagandy voči nepohodlným jedincom.

A takisto sa teším na to trestné oznámenie čo akože ideš na mňa podať.  

Odvahu nemáš ty. Si zbabelec na pohľadanie. A tá posledná veta čo si dal, to jasne hovoríš o sebe. Akurát si tam doplň prítomnosť.

 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert

 Si zakomplexovany chudacik presne taky ako si ta pamatam zo skoly.

 Slizky iniciativny bonzacik.

Ved ked mas gule tak dojdi na zraz ale to ty urcite nemas lebo tam by ti tie gule rozkopali vsetci ti ktorych si udaval vo svojej snahe zapacit sa strane

 a ludom do ktorych teraz kopes lebo minulost ta dobieha. Je to nepohodlne ked sa na svetlo deru veci ktore si ako mlady nomenklaturny iniciativny zvazacik pachal ze ?

 A jedina tvoja obrana su nadavky a oplzlosti ze ?

A opat ten isty scenar... Ohurovat okolie a iniciativne kecat a kecat. Tentokrat vsak na opacnu stranu ale co na tom ? Ved okolie nepozna tvoju minulost nevie kolko zla si napachal a kolkym ludom ublizil.

Preco ta vsetci z Tvojho okolia asi neznasali a preco si musel s hanbou odist z armady ?

Potom si sa dal na cestu ucitela lebo tam z titulu svojho postavenia ti ziaci nemohli oponovat a vyzival si sa tym ze mozes beztrestne hlasat tie tvoje bludy a ovladat svoje okolie.

Si proste slaboduchy zvazacik bez chrbtovej kosti. A ty nieco vravis o dostojnosti ?

Ty ktory svoju dostojnost menis stale s rezimom alebo stranou kde sa mozes dostat niekam hore?

Ty ktory nesiahas ani po paty ludom krorych kritizujes ?

Ty ktory by zapredal kdekoho len aby si sa dostal k moci a respekru ktory si ty nikdy nemal a len si o nom snival ?

Ty bonzacky chudacik ktoremu cely zivot niekto ublizoval a ty namiesto toho aby si sa postavil si tisko bonzoval ?Ty si vzor pre svojich ziakov ?

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav Píšeš síce v druhej osobe, ale s tou najväčšou pravdepodobnosťou tu opisuješ sám seba a svoje poľutovaniahodné činy, ako aj o tom, že prečo si musel odísť s hanbou z armády.

Lož sa stala tvojim nástrojom (mimochodom presne ako u tých, čo v Moskve študovali VUML, odbor propagandy a teraz ju šíria). A že sa lož tvojim pracovným nástrojom naozaj aj stala, to dokazujú dokonca aj tvoje vlastné slová.

Ak by malo byť pravdou to, čo tu o mne nenávistne konštruuješ, od kedy som začal verejne odsudzovať neospravedlniteľnú ruskú agresiu na Ukrajine, čo ťa vytáča do nepríčetnosti,

tak dnes by som už nežil, alebo bol na invalidnom dôchodku. Ty dilino! Keď už šíriš lži, tak aspoň rozmýšľaj. Alebo už nemáš čím? Máš úplne prepitý alebo prefetovaný mozog? Veď ja som bol minimálne na posledných dvoch stretnutiach z našej strednej školy, ktoré mávame každých 5 rokov. Prečo si ma neobžaloval so svojimi lžami ani na jednom z tých stretnutí???

Nuž preto, lebo každý by tvoje opité lži odsúdil.

A na toto moje tvrdenie si vymyslíš čo??? Ďalšiu lož??? Ďalší podlý slovný útok??? Vieš aj niečo iné?

Mimochodom, ja som na rozdiel od, teba v KSČ nebol a nebol som ani len kandidátom. Tvrdíš, že ty si kandidátom nebol, tak zostáva už len vysvetliť, ako si mohol za socializmu študovať na vojenskej škole za vojenského pilota so svojim proti komunistickým a proti ruským profilom...; ak už mne vyčítaš, alebo lepšie povedané - mi chceš pripisovať spojenectvo s KSČ.  

Také niečo môže vyprodukovať len chorý mozog – na jednej strane nepriamo kritizovať KSČ a vzápätí útočiť na toho, kto kritizuje Kremeľ, kde sa to komunistami a fašistami len tak hemží.   

V skutočnosti ty si socializmus a komunistickú diktatúru obdivovať neprestal. Keby si bol pilot v ruskej armáde a dostal by si rozkaz zhodiť bomby na Kyjev, lebo sa tam ukrývajú náckovia..., a celý Kyjev tých „náckov“ podporuje..., s veľkou pravdepodobnosťou by si to nielen vykonal, ale vykonal by si to s pocitom hrdosti, že bojuješ za správnu vec.

 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert ty si proste facebookovy narcis. No tak teda nic....nebudeme sa tu handrkovat neni to dostojne. Ako pisal Jano je vela ludi co si ta pamataju a ty to uz nezmenis. A aky si hrdina a rovny chlap....no ved to uvidime na zraze. Aproppo k tomu alkoholu ja na rozdiel od teba nepijem. Dokonca ani pivo takze opat raz tvoje bezduche a primitivne konstalacie. Booze snad sa ty nikdy nedostanes do politiky Rad ta uvidim na zraze. Davaj na seba pozor. Pekny den

a hneď na to nasledoval tento status: 

Paulovcak Stanislav

Marcel Burkert

ja a v KSC ? Ved ja som nebol ani v szm ty pako. Uz si vari zabudol ? Zabudol si ako si mne podobnych ludi praskal na vybor szm ze nechapeme politiku strany ? 

 

Marcel Burkert

Paulovcak Stanislav Už som ťa vyzýval: Daj predsa tie mená koho som akože ja mal práskať a čo malo byť predmetom práskania! Kto ti tu tvoje lži potvrdí? Okrem tupo pritakávajúceho a zrejme aj prepitého Veľasa. Na toto si vymyslíš čo??? Ďalšiu lož??? Ďalší podlý slovný útok??? Vieš aj niečo iné? V podlosti a v lžiach nemáš dno. Máš neovládateľnú potrebu chodiť na môj FB a útočiť na človeka len preto, že nevieš stráviť jeho kritiku nacistického Kremľa, ktorého si fanúšikom. Ale nenávisť škodí zdraviu a dokonca sa na ňu zomiera. To ti ale v Kremli nikto nepovie.

A tvoje rečičky, že si nebol v KSČ je jedna vec a druhá je tá, že tvoje činy (k činom patria aj slová) hovoria o tom, že si presvedčený komouš.

A zjavne si aj sympatizant Putlera snívajúceho obnoviť komunistický Sovietsky zväz a riadiť svoje bývalé satelity vrátane Slovenska. Presvedčených komunistov som nemal rád už ako mladý. Ty si socializmus a komunistickú diktatúru obdivovať ani len neprestal. Keby si bol pilot v ruskej armáde a Kremeľ by ti rozkázal zhodiť bomby na Kyjev, lebo sa tam ukrývajú náckovia..., a celý Kyjev tých „náckov“ podporuje, ako by si sa zachoval?

Si horší ako eštebáci. Prečo?

Lebo eštebáci „len“ bonzovali. Bonzovali ľudí, ktorí sa previňovali proti totalitnému režimu a režim ich potom dal na verejnú čiernu listinu. Eštebáci si ale NEVYMÝŠĽALI, NEFABULOVALI. Ty sa tu na mojom FB dlhodobo pokúšaš verejne ma dávať na čiernu listinu, dehonestovať a ukrižovať človeka na základe KLAMSTIEV, ktoré ti kvituje zjavne prepitý Veľas, ktorý voči mne cíti rovnakú nenávisť ako ty.

Ty chceš, podobne ako eštebáci, udávať. Máš to v sebe. Keď ale nemáš v rukách nič, čo by si na človeka mohol verejne bonznúť, tak si na neho niečo zlé jednoducho vymyslíš

Ty asi inak ani konať nemôžeš. Robíš, píšeš tu len to, čo v srdci ešte cítiš. 

A je jedno, či to má na svedomí alkohol, MARIHUANA, alebo iné omamné látky, ALEBO LEN neschopnosť oslobodiť sa od temna, ktoré ťa zjavne ovládlo a výdatne ťa dennodenne zásobuje nenávisťou.       

Si zjavne chorý človek. Na jednej strane na mňa púšťaš jeden nenávistný príspevok za druhým, a vzápätí napíšeš toto???: 

„Rad ta uvidim na zraze. Davaj na seba pozor. Pekny den“... 

Toto normálna osoba nenapíše.

Ty sa rád stretneš s človekom, ktorého si pred tým na jeho FB pred všetkými jeho priateľmi poobviňoval z toľkých svinstiev??? Veď tým nepriamo dokazuješ, že všetky tie obvinenia si si v tých diskusných príspevkoch len vyfabuloval, ako pomôcku na zlomenie nepohodlného kritika Kremľa. To sa ti ale nepodarí. A to ťa vôbec nemusím na FB zablokovať. Nie. Nechám ťa, aby si sa ešte viac vyfarbil, ak po tom vyfarbení tak túžiš. A potom o tom pošlem správu spolužiakom na spoločný FB. Nech si spravia názor. Nech pred zrazom vedia s kým majú do činenia.    

P.S.:

Ak máš deti a milujúcu manželku, daj im tú možnosť, tak ako to mali možnosť moji blízki, prečítať si tie tvoje podlé príspevky, ktorými si zasypal môj FB profil.

 

Za OZ Stop alibizmu

autor článku: Marcel Burkert

Stop alibizmu

Stop alibizmu

Bloger 
  • Počet článkov:  126
  •  | 
  • Páči sa:  365x

- "Stop alibizmu - Has, aj čo ťa nepáli", je občianske združenie, ktoré chce v 1. rade nabádať k spoluzodpovednosti za pomery v spoločnosti. - Blog Stop alibizmu do roku 2015, teda ešte pred tým, než sa na ňom začala kritizovať politika otvorených dverí a totalitná ideológia: islam, maskujúca sa za náboženstvo, mal postavenie VIP. - Po článku "Prezidentka Čaputová sníma svoju peknú masku, popiera svoje slová, a nielen to", zo dňa 11.2.2022, ktorý v ničom kódex neporušil, sa blog Stop alibizmu ocitol v kategórii nechcených, filtrovaných, už sa na titulke blogu nezobrazuje, aby jeho nepohodlné, alebo pre spoločnosť "nebezpečné" postrehy mohlo čítať čo najmenej ľudí. Považujeme to za sofistifikovanejšiu cenzúru Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená10 ciest z bludného kruhuPolícia s.r.o.Spravodlivosť a právo s.r.o.Bankroty, úpadková kriminalitaOsobnosti alibizmuNevoličom alibistomSpoločnosťRómska otázkaIslamPlaty učiteľov a policajtovŠkolstvoZdravotníctvoŽivotné prostredieEnvironmentálna kriminalitaŠtátna ochrana pytliakovEkonomikaDôchodcomOstatná štátna správaBratislavskoKlamanie na piveOchrana spotrebiteľaO združeníRusofilom

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
SkryťZatvoriť reklamu