Príručka otrokára - Starostlivosť o mláďatá –dohľad nad pôrodom

Ako sme spomenuli vyššie, je veľmi vhodné pristúpiť k oddeleniu mláďat čo najskôr. Preto je nutné dbať o to, aby samotný pôrod bol čo najviac démonizovaný. Veľmi vhodne sa udomácnil postoj k tehotenstvu ako k chorobe. Otrokyňa musí byť sledovaná pri ťarchavosti zásadne odborným systémovým pracovníkom (lekárom). Vývin plodu sa musí sledovať, aby boli možné prípadné zásahy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Vzhľadom na to, že žena je vedená k myšlienke, že nie je úplne v poriadku, prijíma toto sledovanie úplne dobrovoľne. Systémový pracovník má potom voľný prístup k manipulácii a v prípade potreby navedie ženu k rozhodnutiu, ktoré je v súlade so systémom. Tento prístup zároveň vytvára dojem, že pôrod nie je prirodzená vec a za každých okolností je nutný zákrok odborného pracovníka. Odborný pracovník systému (lekár) samozrejme musí byť systémom odsúhlasený. JE NEPRÍPUSTNÉ, aby otrocké ženy rodili voľne v domácom prostredí. Vznikal by priamy pevný kontakt dieťaťa s matkou a tým by bol sťažený prístup k následnej manipulácii.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Samotný pôrod má vykazovať symptómy liečenia ochorenia. Preto je potrebné v čo najväčšej možnej miere vytvoriť atmosféru nemocničného zákroku, Veľmi vhodné je udržiavanie stáleho napätia nemocničnou atmosférou, disciplínou a neosobným dohľadom. Samozrejme prospieva, ak sú samotné otrokyne oddelené od svojich blízkych a vystavené tak nadvláde cudzej autority. Utrpenie, ktorým je nasiaknuté okolie tento dramatický pocit umocňuje. Systémový pracovník (lekár) musí mať vytvorené celé spoločenské prostredie na to, aby mohol pôsobiť doslova ako jediný zdatný vykonávateľ pôrodu. Otrocká žena sa tak dobrovoľne odovzdáva do jeho vôle.

SkryťVypnúť reklamu

Tým máme vytvorené vhodné zázemie na to, aby okamžite po pôrode bolo dieťa odobrané od matky a uložené v skupine ostatných otrockých detí. Tento prvotný vnem dieťaťa je veľmi dôležitý. Vzniká tak hlboký program vo vedomí dieťaťa, ktoré nadobúda základné poznatky o stádovitosti, Kontakt s matkou je pre dieťaťa tak prudko a násilne prerušený, že tento defekt sa ukotví ako citová rezervovanosť vo väčšej alebo menšej miere. V každom prípade je to výborný základ na pocit izolovanosti. Ten vedie k nevedomému strachu z okolia a pocitu odcudzenosti. Tieto pocity sú nám veľmi osožné pri budovaní strachu a potreby stálej súťaže.

SkryťVypnúť reklamu

Od narodenia je dôležité, aby dieťa bolo pravidelne sledované systémovým pracovníkom , ktorý svoju dôležitosť potvrdzuje svojimi liečebnými metódami pri chorobách, ktoré boli vyvolané neprirodzeným priebehom tehotenstva a hlavne pôrodu. Najčastejšie (a najľahšie) symptómy sú hlieny a problémy s dýchacími cestami, alergie, problémy s pokožkou, tráviace problémy. Toto sú priame dopady šoku z pôrodu a strachu z izolovanosti. Svet vníma organizmus dieťaťa ako nepriateľské prostredie a pochopiteľne sa má tendenciu brániť. Toto je výborná príležitosť, ako pripútať ustráchanú matku k systémovému pracovníkovi a systému ako takému. Pre celkové napätie a nepripravenosť matky sa často stáva, že otrokyňa nie je schopná dlhodobo kojiť. Je to len uľahčujúci bonus, ktorý nám pomáha veľmi skoro aplikovať umelú stravu. Osvedčená je skorá aplikácia antibiotík, návykových látok alebo ťažkých kovov. (Formou „liečby" alebo povinného očkovania) Výber je bohatý, no hlavná myšlienka aplikácie týchto látok je nenápadne, plynulo a trvalo znižovať imunitu organizmu, aby sa otrok nemohol počas svojho života vymaniť zo sledovania zdravotného stavu systémom.

SkryťVypnúť reklamu

Vzhľadom na to, že pôrod sa stavia do pozície liečiteľnej choroby, dostáva dieťa do pocitu, že sa deje už jeho príchodom niečo neprirodzené, kde je nutné sledovanie, zákrok, dohľad. Preto je pre neho ľahšie prijímané umiestňovanie v skupinách (stádach) jeho rovesníkov. V drvivej väčšine prípadov mláďatá prijímajú takmer bez obrannej reakcie cudzie autority a ich manipuláciu v systémových zariadeniach. (Jasle, škola) Otrocká matka je podporovaná systémom čím skôr svoje dieťa zveriť systému. (Nízky zárobok, pracovné napätie, vnímanie matky ako nevýkonnej/ chorej osoby)

Samotné materstvo je dobré diskreditovať a nenápadne stavať do menejcennej role vzhľadom k otrockej práci. Napríklad starostlivosť o vlastné dieťa postavíme do role „dovolenky (materskej)", ktorá by mala byť vždy oceňovaná na spodnej hranici možného zárobku. Starostlivosť o vlastné deti by mala byť pre matku čo najviac sťažená, no nie násilne. Ukazuje sa vhodná masívna manipulácia formou propagandy životného štýlu, kde celú starostlivosť o deti preberá systém. V oblasti uplatnenia v spoločenskom rebríčku je potrebné, aby matka hrala veľmi okrajovú úlohu.

Týmto dieťa nenásilným spôsobom je dobrovoľne otrockou matkou odložené do rúk systému, ktorý môže zmysluplne pracovať na manipulácii vedomia. Výchove budúcich otrokov tak už nič nebráni.

O hlavných črtoch výchovy otrokov v období detstva a dospievania si povieme v nasledujúcej kapitole.

Valerián Švec

Valerián Švec

Bloger 
  • Počet článkov:  44
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som jednoduché stvorenie, čo na tento svet prišlo na chvíľu porobiť, čo treba a zasa sa vráti späť ... Zoznam autorových rubrík:  Séria o Večnom pútnikoviÚvahyPrózaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

279 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
SkryťZatvoriť reklamu