Zmena nadpisu vyhradená !

Veľa krvi už pretieklo v našom boji. Dlhé stáročia trvá naša nekonečná a nikam nevedúca vojna. Ťažké straty sú na oboch stranách. A ešte nám nestačilo! Stále sa len hnáme bojovať a zabíjať, kradnúť a rabovať. Pustošiť, akoby sme nejaké nadržané zvery boli. Gwarch !!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)
Obrázok blogu

Keď som videl Oľgu Telekyovú promenádovať sa v telke na nejakej spoločenskej večeri, tuším to bolo v Smotánke alebo nejaká iná relácia o slovenskej vrchnosti, pánkovia v oblekoch a slečinky v šatičkách, masky, opachy, povedal som si: Ty brďo. Tak toto je už veľa. Rozum ide zastať pri takejto maškaráde. Však to sú ešte slávnosti v Rio de Janeire ešte nič oproti takejto hnusnej fraške. Fuj! Love Parade, to je niečo, to je oslava. A nie takéto posedenie prachatých kreténov pri drahom víne a trápnych spoločenských dialogóch dla etikety. Aj tak je to iba o veľkosti penisu. Tak by som im tam prišiel, keby si dávali nejaké dôležité a veľavýznamné ocenenia vo forme diplomov, sošiek a šekov, že by som im tam na stôl vyskočil, dal si dole gate a tak by som tam tancoval. Hľa, kuřecí prdelky, len sa pozrite. A Vy, pod Vašimi drahými oblekmi ste ešte horší. Zvonka ste upravení, navoňaní, namaľovaní, ale vo vnútri ste prehnití paraziti, ste obyčajná faloš zahľadená sama do seba. Vaše srdce smrdí viac ako Vaše nohy ! Nenávidím Vás, leziete mi na nervy, hnusíte sa mi !
A tu sa dostávame k hlavnému problému boja proti ľudskej hlúposti. Sú viaceré postoje, aké sa dajú zaujať. Pasívny, asertívny, agresívny. Ale ešte jeden citát od amerického básnika W.Shakespeara : "Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. A o tej prvej si nie som celkom istý." Ten tomu dal, čo? povedal to veľmi presne, ale teraz z toho treba vyvodiť dôsledky. zostaneme hlúpi, budeme múdrejší, alebo budeme pokračovať v nevedomej ceste do záhuby ?!?§?§?!
fax me tendr láďo, tento článok sa mi už nechce dopisovať, lebo je to blbosť. a začal som ho písať 15.5. tohto roku !

Ľuboš Zimný

Ľuboš Zimný

Bloger 
  • Počet článkov:  19
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu