Už druhý týždeň nefajčím

a žijem. Dokonca to ani veľa nestojí. Popravde, nestoji mi to už takmer vôbec. Neviem, či to nie je príliš krutá daň za trochu svetlejšie pľúca.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (48)

Dnes som začal ôsmy deň, alebo - ako hovoríme my, optimisti - druhý týždeň. S radosťou konštatujem, že sa mám dobre. Včera som sa síce začal pohrávať s kacírskou myšlienkou, že Harabin je čestný človek (v sobotu som pripustil, že ním je aj Fico), ale to pripisujem ťažkému absťáku s devastačnými účinkami. Normálny a zdravý človek by predsa k takýmto myšlienkam nemohol dospieť. Čo ma však trochu znepokojuje, je síce ešte stále erektilná, ale už nie funkcia.

Ako ukazuje graf (zdroj: Ústav pre výskum verejnej mienky pri ŠÚ SR, ale to je jedno, lebo som ho nevedel preniesť do administrátora), ešte minulý pondelok som sa veselo rehotal. To som už, prosím pekne, nefajčil. V utorok som padol na hubu, do ponižujúcej reality priemerného muža. To už som, rovnako ako aj v stredu, zaznamenal absenciu rannej erekcie. Vo štvrtok a v piatok som zaznamenal absenciu akejkoľvek erekcie. V sobotu sa zrejme niečo stalo, pretože mi hodnota libida na osi y poskočila takmer na niekdajšiu úroveň. Alebo ide len o štatistickú chybu. Napriek možnému zážitku som však v sobotu pripustil, že Fico je dobrý, čo znamená, že nedostatočné prekrvenie už začínalo zasahovať aj iné časti tela. V nedeľu, opäť na úrovni priemerného muža, som si začal vážiť Harabina.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A teraz sa pýtam, vážení, nie je načase prestať s týmto debilným nefajčiarskym pokusom? Myslí si niekto, že to, k čomu som sa po týždni dopracoval, je zdravie?!

Ján Babarík

Ján Babarík

Bloger 
  • Počet článkov:  218
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu