Koncertné nahrávky a ich využitie

Pre tých, ktorí by chceli vedieť, ako vyzerá surová nahrávka z koncertu bez akýchkoľvek úprav, prv, než z toho bude niečo viac, uvádzam niekoľko príkladov. A zároveň dávam možnosť vyjadriť sa, či má vôbec význam sa s danými skladbami ďalej zaoberať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (21)

Dňa 12.5.2010 bol v podniku Stará Pekárna v Brne nahratý kompletný koncert skupiny Žalman Brothers Band za účelom vytvorenia prvého oficiálneho albumu (na uspokojenie našich privátnych túžob, hudbou sa neživíme). A keďže sme už prakticky všetci otcami, naša najnovšia skladba nemôže byť o inom ako o deťoch. Ide o skladbu Zuza boogie. ((Zuza boogie)) A kvôli fujare na konci tejto skladby sem dávam aj Road man. ((Road man))

Faktom je, že nie všetky skladby sa vydarili na sto percent, a preto mám prosbu ku kritickým čitateľom, myslíte si, že sú nasledujúce skladby hodné finálneho spracovania?

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aby sme sa netvárili, že sú všetky naše, Roll over lay down je z dielne Status Quo (album Hello! z roku 1973) a Moonchild je od Roryho Gallaghera (album Calling Card z roku 1976).

Vďaka za akékoľvek postrehy.

Erik Kriššák

Erik Kriššák

Bloger 
  • Počet článkov:  698
  •  | 
  • Páči sa:  187x

Fanúšik komiksov, literatúry a hudby. Zoznam autorových rubrík:  PoéziaTextyBásnické grify v praxiPrózaPre detiSúkromnéO hudbeInéKomiksJazerní básnici a iné preklady

Prémioví blogeri

INEKO

INEKO

117 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

312 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
Pavel Macko

Pavel Macko

188 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu