Nemôžem dýchať keď na mňa takto hľadíš

Na stole nedopitý pohár vína, trocha sa mi motá hlava. Sedím pri inom stole a snažím sa ignorovať tvoj pohľad, ale prebodáva ma čoraz viac a viac.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (56)

Smeješ sa a objímaš svoju ženu...Potom zasa otáčaš hlavu ku mne, a opäť pozeráš... Snažím sa dať do svojho pohľadu slová...Prosím ťa, aby si prestal. Nemôžem dýchať keď na mňa takto hľadíš...Nemôžem dýchať, nemôžem žiť...Tak prosím, prestaň!

Vstávam a idem na toaletu. Potrebujem pauzu...Najmä od teba. Oplachujem si tvár studenou vodou...Buchli dvere, cítim tvoju vôňu...Otáčam sa, chcem ti vylepiť facku a kričať...nejde to. Poznáš ma, presne vieš čo chcem spraviť, chytáš mi ruky a otáčaš ma...Cítim tvoj dych na mojom krku...je zrýchlený. Chytám sa mramorového okraja umývadla, lebo sa mi podlamujú kolená...Zatváram oči a prijímam všetko, čo sa práve deje. Ešte ma poslednýkrát hladíš po mojich dlhých vlasoch, dáš mi bozk, a odchádzaš. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zdvihnem hlavu a pozerám sa do zrkadla...je mi zle. Je mi zle z toho čo bolo kedysi medzi nami, a čo sa deje teraz, a mám strach čo sa bude diať ďalej. 

Vraciam sa späť k stolu, dopíjam pohár vína a prijímam pozvanie na tanec od tvojho brata. Od môjho muža. 

zuzana hanzelova

zuzana hanzelova

Bloger 
  • Počet článkov:  129
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Verejnoprávna novinárka, žena, dcéra, priateľka a občas aj nepriateľka. Zoznam autorových rubrík:  poviedkylove is in the airživot blondínky/bratislavčankyspoločnosť je...moje myšlienkySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu