V mafiánskom štáte sa prokuratúra riadi omertou

Orgány činné v trestnom konaní majú 30 dní na rozhodnutie o podaní (trestnom oznámení). Pokiaľ ide o mafiu alebo politických priateľov, Žilinka koná ako divý. Ak ide o bežného občana, za pol roka sa ani lístok nepohne.

V mafiánskom štáte sa prokuratúra riadi omertou
Generálna prokuratúra (Zdroj: wikipedia. org)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Dňa 16.3. 2021 som podal trestné oznámenie. Išlo z právneho a vecného hľadiska o veľmi jednoduchú, doslova čiernobielu vec. Ubehlo viac ako pol roka a ja stálen nemám ani rozhodnutie o odmietnutí podania, ani uznesenie o začatí stíhania. Zámerne kašľú na moje trestné oznámenie. Nepomáha vôbec nič. Žilinka sa zaujíma len o občianske práva mafiánov a politických nominantov, aj to len vybraných.

Prokurátor nemal dôkazy na obžalobu, tak si ich vymyslel - Pavel Macko - (blog.sme.sk)

Dnes som nahliadol do spisu vo veci tohto trestného oznámenia voči prokurátorovi JUDr. Greškovi (OP BA IV). Za dvadsať minút som bol hotový. Po siedmych mesiacoch advanástich dňoch som sa dozvedel,, že prokuratúra a štátne orgány pohŕdajú Ústavou SR a Trestným poriadkom. Robia to preto, že v mafiánskom štáte si to beztrestne môžu dovoliť a nie je sila, ktorá by im v tom zabránila.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vo veci nebol ešte nik vypočutý, vyšetrovateľ nemá k dispozícii ani len podklady! Prečo? Lebo v prokuratúre neplatia zákony, ale OMERTA. Justičná a prokurátorská kasta funguje presne rovnako ako sicílska rodinka. Systematické obštrukcie sú jasným signálom, že členovia prokurátorskej rodiny sú NEDOTKNUTEĽNÍ.

Podrobnosti aj s dokumentami dám neskôr aj vo videu. Teraz len v skratke:

Hajzel v prokurátorskom talári nielenže môže napríklad kryť organizovanú trestnú činnosť počas prípravného konania. Môže Vás aj verejne označiť za sexuálneho devianta, ktorý útočí na ženy a prechováva si v počítačoch videá a záznamy preukazujúce, že ste úchyl. Napriek tomu, že znalec v znaleckom posudku napíše 17 krát, že vôbec nič také nenašiel. Napriek tomu, že ďalší štyria znalci nezistia u Vás žiadnu úchylku alebo inú chorobu. Prokurátor, ktorý zhodou okolností sám zodpovedá opisu páchateľa podstatne viac ako obvinený, môže dokonca zadržiavať pred súdom a obhajbou dôležité dôkazy. Také, ktoré sú v prospech obvineného a preukazujú trestnú činnosť vyšetrovateľov.

Skryť Vypnúť reklamu

Keď dáte na generálnu prokuratúru trestné oznámenie, tak najprv prebehne niekoľko mesačné prehadzovanie si podania medzi zložkami polície. Nakoniec s apodanmie dostane k vyšetrovateľovi z iného okresu. Ten usúdi, že nejde o trestné oznámenie, ale o podnet na prešetrenie postupu prokurátora a teda vráti spis prokuratúre, aby si to riešila sama. Následne generálna prokuratúra vráti vec a prikáže vyšetrovateľovi, aby vo veci konal a že dozor bude vykonávať priamo generálna prokuratúra. Tá istá generálna prokuratúra potom vyšetrovateľovi zabráni konať tým, že odmietne zbaviť podozrivého prokurátora mlčanlivosti a naviac šikanuje vyšetrovateľa, aby jej poskytol súdny spis, ku ktorému sa on nemôže dostať.

Skryť Vypnúť reklamu

Takže za sedem mesiacov a dvanásť dní sa vo veci neudialo nič. Zákonná lehota na začatie trestného stíhania alebo odmietnutie podania je 30 dní. Prokuratúra riadená Agentom 363 na zákony kašle. Podozrivý páchateľ ako prokurátor môže naďalej ničiť ľudom životy. JUDr. Greško, podozrivý nielen zo spáchania trestného činu podľa trestného oznámenia, ale aj podstatne závažnejších trestných činov, dokonca zastupuje prokuratúru aj v dovolacom konaní na Najvyššom súde SR. Aký je to právny štát a ústavné právo na spravosdlivý proces?

Vo veci som písal ministerke spravodlivosti, ústavnoprávnemu výboru NR SR, výboru pre obranu a bezpečnosť SR a prezidentke SR. Odpísala mi jedine ministerka spravodlivosti. Napísala, že bohužiaľ, nemá žiadny dosah na prokuratúru, teda tá si môže robiť čo chce. Zvyšok sa ani len neunúval mi aspoň formálne odpísať. Stačilo napísať nech neotravujem, lebo oni majú na starosti len svoje preferencie a imidž.

Skryť Vypnúť reklamu

Vážení,

milionár Haščák mal pravdu. Pre prokuratúru vedenú pánom Žilinkom a väčšinu slovenských politikov a ústavných činiteľov je občan h**no!

Ako osamotený občan nemáte žiadnu šancu. Mašinéria mafiánskeho štátu Vás prevalcuje. Ak nie ste milionár a pokiaľ možno ešte k tomu mafián alebo sponzor vplyvnej politickej strany, máte takmer NULOVÚ ŠANCU. Treba sa spojiť a postupne ich vymeniť. Všetkých, ktorí tolerujú mafiánsky štát a ešte veľkohubo kričia, ako oni zabezpečujú dôsledné dodržiavanie zákonnosti.

VÝZVA: Pošlite mi podklady, prosím!

Zvažujem podanie dvoch trestných oznámení:

1) pre podozrenie zo spáchania trestného činu marenia úlohy verejným činiteľom v súvislosti s hore uvedeným prípadom,

2) pre podozrenie zo spáchania trestného činu zneužitia právomoci verejného činioteľa v súvislosti s pochybnou prokurátorskou petíciou v prospech pána Žilinku, údajne organizovanou generálnou prokuratúrou.

Pokiaľ máte nejaké informácie, kópie emailových správ alebo iných dokumentov k bodu číslo 2, pošlite mi ich prosím.

Pavel Macko

Pavel Macko

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  103
  •  | 
  • Páči sa:  592x

Som generálporučík armády v zálohe. Venujem sa: bezpečnosť a obrana medzinárodné vzťahy stratégie a technológie Vzdelanie: Ing. (1. výzbrojno-eletrotechnický - optoelektronika a 2. automatizácia velenia a elektronické počítače) CSc. – vojenská technika, VA Brno MSc. – stratégia národných zdrojov, NDU, Washington D.C., USA vyšší akvizičný kurz (II. st VŠ), USA Skúsenosti: technické, manažérske a vojenské funkcie, velenie a riadenie medzinárodných tímov, velenie a riadenie medzinárodných vojenských operácií, inovatívny výcvik a simulačné technológie. Top zamestnania: zástupca náčelníka GŠ OS SR, zástupca veliteľa pozemných síl, veliteľ celoarmádnej logistiky, šéf operácií ISAF v Afganistane, veliteľ NATO JFTC. Som členom prípravného výboru a splnomocnenou osobou pre vznik strany ODS - OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA Zoznam autorových rubrík:  Obranná politikaNaše ozbrojené silyBezpečnostná politikaTrocha histórieKauza generálov fantómSpoločnosťSpomienky a zaujímavostiNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu