Pre Teba do neba

Nikdy by ma nenapadlo, že raz môj článok venujem Tebe. Možno preto, že som tušila, že ak sa to raz stane, tak už nebudeš medzi nami. Tak ako teraz, tak ako dnes. Pre teba..lebo som vždy verila, že máš dušu a pre Vás, ktorí veríte na najväčších láskonosičov na svete.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Pamätám keď som Ťa spoznala. Pár mesiacov po tom, čo ocino odišiel. Mála trojfarebná guľka, ktorá sa neomotorne kĺzala po podlahe lebo ešte poriadne nevedela stáť. Byt, ktorý bol v tmavých farbách zabalený do smútku ,zrazu vystriedalo malé nemotorné psíča. Už v prvý deň si na mňa citovo zaútočil, keď si kňučal pred mojimi dverami lebo si sám nechcel spať. A tak ako som Ti v prvý deň otvorila dvere do mojej izby, tak som Ti otvorila dvere aj do môjho srdca.

Nikdy by som si nepomyslela, že zapadneš až natoľko, že Ťa začneme považovať za člena rodiny. Takého, ktorý urobil z mojej maminy po pár mesiacoch, ženu, ktorá sa usmieva, zo segry, brata a mňa ľudí, ktorí zmäkli keď si urobil niečo milé.A taktiež by som si nikdy nepomyslela, že si nám dal toľko lásky, ktorá nám zrazu doma chýbala.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vieš čo je zvláštne?

Že ma nikdy nenapadlo, že ma to tak zasiahne. Že keď som počúvala, keď mi niekto povedal, že mu umrelo nejaké zviera, tak som ani len netušila ako veľmi ho to môže bolieť. Že ak niekto povie, že nechápe keď niekto plače, ak mu umrie zviera, tak to vraví preto, že nikdy nemal k žiadnu zvieraťu vzťah.

Pretože si nás naučil, že ak niekoho chceme milovať nepotrebujeme na to slová, pretože si bol môj kamarát, pretože si bol ten najlepší poslucháč na svete, pretože si bol najrozmaznanejší a nevychovaný, ale bol si náš a presne takého sme ťa milovali.

Lebo i keď si nebol dokonalým psíkom, ani my sme nikdy neboli dokonalí a tá najvčšia láska je tá, keď milujeme chyby toho druhého.

SkryťVypnúť reklamu

A ešte ma napadlo, dnes keď som videla Tvoje bezvládne telíčko, aký je život krehký. Je úplne jedno, či ľudský alebo zvierací.

Lebo ak ste niekoho v živote milovali je to na celý život..

alexandra Šupolová

alexandra Šupolová

Bloger 
  • Počet článkov:  156
  •  | 
  • Páči sa:  0x

O tom ako voňajú príbehy, ktoré sa musia len prežiť.. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáLietajme spolu..Dýchaj, usmej sa a žiA kde máš srdce Kika?Osobné neosobné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu