Bezsenná noc

Pamätala sa len na to, že ju chytil za ruku, dlaňou jej prešiel po šiji a chrbte a zastal na krížoch. Viac nemusel robiť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Neboli spoluprvýkrát a tak vedel, že toto u nej vyvolá jemné odtienky rozkoše. Vedelaj, že ak by z nej strhol šaty a strašne nechutne ju pretiahol, neodporovala bymu.

Miloval jej oddanosť. Nevedel, prečo sa mu taká nádhernážena nebránila. Odkedy ju poznal, vedel, že v nej drieme čosi živočíšne,čosi prudké a nenásytné. Vedel, že ju dokáže skrotiť pohľadom a ona mu budevďačná.

Chutil jej ako cínový vojačik a každé ľahké medové sústoprijala s nadšením. Hrala sa s ním, zviazala ho a potom mudve hodiny nedala vydýchnuť. Triasol sa, skučal, prosíkal, nadával jej a potomju prosil o odpustenie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ona však vedela, prečo to robí. Prečoho necháva trpieť. Hrýzla si do pery a on upadal do mdlôb, lapal po dychua kričal od bolestivej rozkoše.

Vedel, že to mohla to spraviť aj ináč. Jednoduchšie. Boljej nevýslovne vďačný, že ho trochu potrápila.

Keď si naňho sadla, nedokázal saovládnuť. So zviazanými rukami sa na ňu vrhol. Tlačil ju zo všetkých strán,tisol si ju k sebe a bez prestania ochutnával. Snažil sa neprísť anio kúsok kože, ani o kúsok vône jej vlasov. A keď už ruky konečne povolili, zdvihol ju, a pomalynežne ju na seba pustil.

Bol nenásytný, akoby sa mala každú chvíľu rozplynúť. Akobymala zmiznúť vo chvíli, keď stisnutie povolí. Celé jej telo ho však uisťovalo,že neodíde, že tam bude, aj keď sa prevalí na bok spotený a vyčerpaný. Žezostane, aj keď na chvíľu zavrie oči. Že je reálna...

SkryťVypnúť reklamu

Ráno sa zobudil, a už tam nebola... nechala lenodkaz.

A niekoľko bezsenných nocí.

Veronika Gallisova

Veronika Gallisova

Bloger 
  • Počet článkov:  31
  •  | 
  • Páči sa:  0x

WORKOHOLIK. SNILEK. ZENA. Stačí toľko? Zoznam autorových rubrík:  PoéziaSúkromnéNezaradenéMusik, Music, Hudba... a ine ;Ĺudiazivotne kompilacie a komplikacpríbehy z mesta za uhliskomsci fi v mojom podani

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu