Mám novú prácu, som milenka

Viem ako urobiť muža šťastným. Pohladiť mu ego, vyzdvihnúť jeho sebavedomie. Pri mne bude výnimočný. Som krásna, inteligentná a šelma v posteli. Nie som žena na vzťah, ale jednu vec robím výnimočne. Som dobrá milenka.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

 Dozvedela som sa, čo muži nazývajú ideálnym stavom. Bohužiaľ, niekedy ho musia dosiahnuť takzvane dvojfázovo. Mať milenku a aj manželku. Niektoré manželky jednoducho nezvládajú pracovať, byť matkami na plný úväzok, čakať večer manžela s večerou v sexy negližé. A muž, tvor inteligentný, si vždy vie nájsť zadné dvierka. V tomto prípade sú to možno dvere vašej susedky. Každý ich ľutuje. Myslím tým manželky. Podvedené, frustrované a unavené. Ale ako sa cíti milenka?

 V poslednej dobe sa zamýšľam nad tým, či existuje typ žien, ktoré sú predurčené byť dobrými milenkami. A keď si už aj zvolili túto cestu, či vôbec majú šancu na pravý vzťah. Filozofické úvahy som cez víkend takpovediac vygumovala z hlavy, ale prišla som na jednu vec. Ľutujem aj tie milenky. Moja ľútosť vyplýva z definície tohto slova. Sú totiž dve. Tá mužská a tá ženská. My, ženy, poviem to tak ako to je, sa stávame milenkami v okamihu, keď prídeme na to, ako veľmi nám láska chýba. Potom si položíme otázku, prečo keď sme tú lásku stretli, prečo do pekla je ženatý? Táto otázka je však na druhom mieste. Tu nastáva bod zlomu a stávame sa milenkami. Muž, ten má doma manželku. Vypraté, vyžehlené, uvarené, upratané. Škoda, že oheň v kozube vyhasína, len kdesi pár uhlíkov v pahrebe tlie. Je lovcom. Odjakživa ním bol. Potrebuje vzrušenie, fantáziu a korisť. Čo tak si nájsť milenku? Je to dobrý nápad, veď to bude len o sexe, doma sa nikto nič nedozvie. Sex verzus milovanie. Mužský kontra ženský pohľad.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 A tak milenke ostávajú iba hodinové stretnutia plné vášne a rozkoše. Ona ho miluje, on ju občas. Zaklope na dvere. Posťažuje sa jej, že manželka mu oprala biele trenírky s červenými ponožkami a vznikla z toho ružová. Potom príde vášeň. Veď preto prišiel. ,,Ostaneš do rána?" znie jej výčitka. Nie, neostane. Má veľa práce. Musí ísť domov. Domov, to prostredie, ktoré milenka nikdy pre neho nevytvorí.

 Láska je ako mexická vlna. Škoda len, že táto vlna sa stratí v oceáne a nikdy sa späť nevráti. Niekedy to tak chodí. Máločo prebieha predvídateľne.....

Žofia ,,žabka Ferenczová

Žofia ,,žabka Ferenczová

Bloger 
  • Počet článkov:  48
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Som obyčajný človek s neobyčajnou povahou. Keď milujem tak milujem na plno, keď nenávidím neviem odpustiť a priateľstvo považujem za najkrajší cit vytvorený Bohom...Sama sa zmietam v pochybnostiach, hľadám podstatu bytia a keď nájdem zmysel života môžem tvrdiť, že som dokonale šťastná.... Zoznam autorových rubrík:  žabacinapoviedkyz kuloárov našej školy....phoesyBoooKSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu