Niečo tu treba zmeniť

Písmo: A- | A+

Veru tak. Ideálne by bolo, keby ste sa zmenili nielen Vy, ale vlastne všetko okolo mňa. To by som sa potom nemusel ja preinačovať. Lenže, čo keby potom na mňa, vyznávača nemenných a trvalých hodnôt,  doľahla jarná únava, šikovne prevtelená do ľahkej depresie, totálneho vyhorenia, či do inej podobnej novosvetskej pliagy. Viete Vy čo, zostaňte pekne krásne rovnakí, meniť sa idem ja.

 

Rozhodol som sa, že konečne treba vyvenčiť môjho tátoša. 25 stupňov sme tu mali pred týždňom. No hriech by bolo lehniť cez víkend na ubikácii.

01.JPG

02.JPG

Na začiatku tohto, ale, však vlastne to platí pre každý kalendárny rok,  som si interne stanovil niekoľko zásadných úloh, ktoré by som mal splniť. Tak napríklad že schudnem, naučím sa po anglicky, aspoň tak, aby ma nepredali a mohol by som prestať aj s fajčením.

03.JPG

Nasleduje fáza plnenia. Takže nepriberám a ak, tak iba trošilinku. Anglicky ešte stále neviem, ale zase na druhej strane mi za tie roky z kotrby úplne vyšumela ruština. Nemám to presne zrátané, ale mne postačí aj dobrý pocit, aby som vedel, že teraz spotrebujem  menej nikotínu. Fantastický úspech!

04.JPG

Už je to raz tak, že záväzky u mňa nefungujú tak dobre, ako by sa to od nich dalo očakávať. Ja som totiž taká spontánna osoba. Som na...počkajte nech si to poriadne kuknem...áno, som na ľavej fotke. Volá sa že autoportrét, aj keď ja tam nevidím žiadne auto. Na pravej fotke, v hornej časti, je nehnuteľnosť jedného takého vtáka. Nebol práve doma, tak som využil tento intímny okamih a oddýchol som si na lavičke. Bola preto ako stvorená.

05.JPG 06.JPG

Tu je tá zmena. Prišla rýchlo a nečakane a preto je tu reálny predpoklad, že by mohla fungovať. Ja som sa Vám zúčastnil kurzu kreslenia. A tam som sa dozvedel, že za moju doterajšiu výtvarnú tvorbu je zodpovedná ľavá strana môjho mozgu. Veru tak. Takže tu je môj ostatný ľavicový výplod.

08.jpg

Dokončil som ho vlastne po kurze, ale ráta sa do ☜. Na tom školení bolo celkom fajn. Nebol to síce lacný špás, ale kto sa chce zmeniť, musí niečo preto aj obetovať. Nech sa páči, ctená hodnotiaca komisia, tutohľa je čistokrvná kresbička smerom do ☞. Takto sa prejavila moja pravá mozgová hemisféra. Snáď sa Vám pošťastí uhádnuť, kto by to tak mohol len byť. Mne sa to podarilo na prvý raz.

07.jpg

 

 

Skryť Zatvoriť reklamu