Einsteinova obecná teória relativity a čas.

Čím je silnejšie gravitačné pole, tým rýchlejšie idú kyvadlové hodiny, tým rýchlejšie padá lopta k Zemi a tým rýchlejšie kmitajú atómy v atómových hodinách. Preto ako kyvadlové, tak aj atómové hodiny ukazujú v silnejšom gravitačnom poli rýchlejšie plynutie času. Teda v reálnej prírode funguje všetko úplne opačne než to Einstein tvrdil vo svojej geniálnej obecnej teórii relativity. Genialita tejto teórie spočíva iba v tom, že ju ľudstvo prijalo za pravdu bez toho aby vedelo o čom to všetko je. To všetko je jeden veľký humbug, ktorý sa akýmkoľvek experimentom, aj kyvadlovými hodinami dá veľmi jednoducho vyvrátiť.

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

 sssssssssssssssssss§s

sssssssssssssssssssssssssss

ssssssssssssssssssssssssssssssss a

 

Hudba na spríjemnenie čítania.  

 Buduje sa nová fyzika.

----------------------------------------------------------------------------------

Einsteinova obecná teória relativity a čas.

Podľa Einsteinovej obecnej teórie relativity, gravitácia spomaľuje chod plynutia času.

Následkom tejto teórie sa usudzuje, že v čiernej diere, kde je gravitácia nekonečne veľká  a preto z nej nemôže uniknúť ani svetlo, čas sa zastaví, čas stojí. 

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Toto konštatovanie Einsteina sa považuje za geniálne, za vrchol ľudského poznania. Túto skutočnosť dokonca aj potvrdil experiment s atómovými hodinami na rebríku..

http://veda.sme.sk/c/5566318/einsteinova-relativita-plati-aj-doma-na-rebriku.html

Skúsme túto Einsteinovu teóriu preveriť obyčajným, vždy pochybovačným sedliackym rozumom. Majme kyvadlové hodiny a jednu loptu a pomocou nich si overme správnosť OTR.

Keby na Zemi bola gravitácia nulová, kyvadlové hodiny by nešli vôbec a lopta by nepadla na povrch Zeme. Dalo by sa povedať, že z pohľadu kyvadlových hodín, na Zemi s nulovou gravitáciou čas sa zastavil, času niet, čas je ukradnitý.     

SkryťVypnúť reklamu

V gravitačnom poli s hodnotou (g), čas by plynul tak, ako plynie na našej Zemi. Kyvadlové hodiny by ukazovali stredoeurópsky čas. Lopta by padala k povrchu Zeme za konkrétny nenulový čas a za ten istý čas by sa odrazom od Zeme dostala do pôvodnej výšky.  

 V gravitačnom poli Zeme s intenzitou (2g) kyvadlové hodiny šli by dvakrát rýchlejšie a aj pád a odraz lopty od povrchu Zeme by bol dvakrát rýchlejší a dvakrát nižší.        Inými slovami povedané, čím by bola intenzita gravitačného poľa Zeme väčšia, tým by kyvadlové hodiny išli rýchlejšie a aj doba dopadu a odrazu lopty bola by kratšia.

Vedomí si uvedených skúseností, pokúsme sa preskúmať, čo sa stane s atómovými hodinami v silnom gravitačnom poli.

SkryťVypnúť reklamu

Atómové hodiny môžeme si predstaviť ako množstvo pružných loptičiek, dopadávajúcich a odrážajúcich sa od dna hodín ktoré zaznamenávajú počet dopadov loptičiek o dno hodín. Tými pružnými loptičkami sú atómy.

Zvýšením intenzity gravitačného poľa, doba kmitov týchto loptičiek (atómov) musí sa skrátiť a tým pádom musí sa zvýšiť aj počet ich dopadov o dno atómových hodín.

 Keďže čas sa vo fyzike meria atómovými hodinami, tak v silnom gravitačnom poli musí plynúť čas rýchlejšie ako v slabšom, alebo nulovom gravitačnom poli, čo je ale pravým opakom toho, čo Albert Einstein tvrdí vo svojej obecnej teórii relativity (OTR).

SkryťVypnúť reklamu

Preto čím je silnejšie gravitačné pole, tým rýchlejšie musia ísť kyvadlové hodiny, tým rýchlejšie padá lopta k Zemi a tým rýchlejšie kmitajú atómy v atómových hodinách. 

Z toho potom jednoznačne vyplýva, že ako kyvadlové, tak aj atómové hodiny ukazujú v silnejšom gravitačnom poli rýchlejšie plynutie času.

Idú rýchlejšie.

Teda v reálnej prírode funguje všetko úplne opačne než to Einstein tvrdil vo svojej geniálnej obecnej teórii relativity.

(Ktorá je v skutočnosti primitívnou teóriiou absolútneho pohybu.) aaaaaaGenialita tejto teórie spočíva iba v tom, že ľudstvo ju prijalo za absolútnu pravdu bez toho, aby vedelo o čom to všetko je. aaaaTo všetko je jeden veľký humbug, ktorý sa zdravým rozumom a obyčajným experimentom, teda aj kyvadlovými hodinami, dá veľmi jednoducho vyvrátiť.

Tento experimentom ľahko vyvrátiteľný fyzikálny humbuk, vyučuje sa na školách a univerzitách Slovenskej republiky ako pravda prírody, pričom kritikov tohto humbuku štátne orgány SR zatvárajú do väznice a následne vyhlasujú za bláznov.

(Zatiaľ bezúspešne.)

Toto je ich jedny vedecký protiargument na obhajobu Einsteinových paranoických videní.

 Nezabudnite sledovať nasledujúcu živú diskusiu o neplatnosti jedného zákona prírody, ktorá vypovedá o zhubnom vplyve štátom platených a aj Ústavným súdom ochraňovaných učiteľov fyziky, ako aj fyzikov ponevierajúcich sa relatívnym pohybom a bezcieľne v budovách SAV, na myslenie nimi ovplyvnených občanov SR.

 http://blog.sme.sk/diskusie/1714658/1/Novy-clanok-3-newtonov-zakon.html   jaray.alexander@centrum.sk

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  12x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
Marian Nanias

Marian Nanias

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
INESS

INESS

108 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu