Malá násobilka.

Keď sa na školách a univerzitách celého sveta učí malá násobilka, nikto nevie, že aj ona je výplodom pomätených numerológov a že ani malá násobilka nemá nič spoločného so skutočnou vedou, s materialistickou matematikou, čiže s Járayovou kvantovou matematikou. Dôkazom tohto môjho tvrdenia je obsah nasledovného textu.

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

"Násobenie prirodzených čísel predstavuje ich opakované sčítanie." 

 To je citát z hesla "násobenie" nachádzajúceho sa v „Encyklopédii matematiky“. 

Otázkou ostáva iba to, čo prezentuje matematický pojem "prirodzené číslo" v súčasnej bodovej matematike, čiže numerológii a čo v materialistickej vede, čiže v Járayovej kvantovej matematike.  

Pre prípad súčinu bezrozmerných prirodzených čísel 1 . 1 = 1, ktorý tvorí fundamentálny základ súčasnej, numerológie, čiže súčasnej bodovej matematiky, konkrétne základ malej násobilky, vyučovanej na školách celého sveta, pre rozmýšľajúceho človeka, nie je jasné o čo v tomto súčine vlastne ide, a to hlavne preto, že tento súčin môže mať v zmysle Járayovej kvantovej matematiky, tri rôzne interpretácie a teda aj tri rôzne, diametrálne odlišné výsledky. 

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

1. Pre prípad, že prirodzené číslo 1 prezentuje dĺžku jedného matematického bodu, teda dĺžku úsečky ktorej začiatok splýva s jej koncom, teda dĺžku 0m, teda nič, v zmysle Járayovej kvantovej matematiky hodnotu súčinu 1 . 1 = 1, prezentuje súčin:  

 (1.x) . (1.x) = 1.x0+0 = x;

Po zmaterializovaní predmetného súčinu dostávame:

 (1.m) . (1.m) = 1.m0+0 = 1.m = 1.0m = 0;  

 Na to, aby sme sa dopracovali k takému bodovému výsledku súčinu čísel dematerializovanej, metafyzickej, bodovej matematiky, presnejšie numerológie, nemá zmysel vyučovať - učiť sa matematiku na školách a univerzitách SR. 

 2. Pre prípad, že prirodzené číslo 1 prezentuje hodnotu jednorozmernej materiálnej, priestorovej dĺžkovej hodnoty, jednorozmernej priestorovej dimenzie materiálnych telies, teda úsečky ktorej začiatok nesplýva v jej koncom, (ani sa ku koncu neustále nepribližuje) v našom prípade konkrétne dĺžku 1m, teda všeobecne 1.x1, predmetný súčin má v zmysle Járayovej kvantovej matematiky nasledovný výsledok:

SkryťVypnúť reklamu

(1.x1) . (1.x1) = 1.x1+1 = 1x2

 Po zmaterializovaní predmetného súčinu dostávame:

 1m1.1m1 = 1m1+1 = 1m2.  

3. Pre prípad, že prirodzené číslo 1 prezentuje raz hodnotu 1.x a po druhé hodnotu 1.x1, vzniká v zmysle Járayovej kvantovej matematiky, takzvaný zmiešaný súčin v tvare:  

1.x . 1.x1 = 1.x0+1 = 1x1;

Po zmaterializovaní predmetného súčinu dostávame:  

1m 0 . 1m1 = 1m 0+1 = 1m1 = 1m;  

Z uvedeného plynie, že poučky numerológie, poučky náuky o samotných číslach, bez zreteľa na ich materiálne súvzťažnosti, na ich (nenulové, konečné, nie kinematické) dimenzie, nielenže neplatia v reálnom svete, ale že oni sú v úplnom rozpore s objektívnou realitou materiálnej prírody.  

SkryťVypnúť reklamu

Problém súčasnej epochy ľudstva spočíva v tom, že abstraktnú - metafyzickú vedu o samotných prázdnych číslach, čiže numerológiu, ľudstvo považuje za reálnu vedu o materialistických číselných hodnotách a numerológov platí tak isto, ak nie ešte lepšie, ako exaktných materialistických vedcov.

 Numerologický zápis súčinu prirodzených čísel 1 . 1 = 1, ktorý tvorí najzákladnejšiu - fundamentálnu rovnicu súčasnej numerologickej matematiky, nemá nič spoločného s materialistickou prírodovedou.

Ide o výplod abstraktne, teda pomätene – metafyzicky mysliacich jedincov ľudskej spoločnosti. (Ktorej zárodky siahajú až k Pytagorovi.)  Zhrnutie, čiže resumé:   

SkryťVypnúť reklamu

Prvý súčin matematiky, prvý súčin malej násobilky v tvare 1 . 1 = 1, je blud, lebo on v prípade zmaterializovania jeho činiteľov, čiže v zmysle Járayovej kvantovej matematiky, má tri úplne odlišné riešenia a to: 

 11 . 1 = 1x . 1x = 1x0+0 = 0 

 V prípade, že obidve čísla 1 predstavujú počet neexistujúcich matematických bodov.

 2. 1 . 1m = 1x0 . 1x= 1x1+0  = 1x;

V prípade, že jedno číslo 1 predstavuje počet nula rozmerných neexistujúcich matematických bodov a druhé číslo 1 predstavuje počet nie nula rozmerných (jednorozmerných ) priestorových dimenzií, materialistických telies.  

31m . 1m = 1x1 . 1x= 1x1+1  = 1x2;  

v prípade, že obidve (prirodzené) čísla 1 predstavujú počet nie nula rozmerných (jednorozmerných ) priestorových dimenzií, materialistických telies.  Z tohto bludu vyplývajú aj ostatné, ešte väčšie bludy numerologickej matematiky.   

A preto všetci ľudia na celom svete, následkom zhubného vplyvu bludov matematikov - numerológov musia veriť tomu, že 1.1 = 1.   

Súčasne musia veriť tomu, že aj 1.1m = 1. 

A nakoniec musia veria aj tomu, že 1m.1m = 1.   

No a táto ich všeobecná (katolícka) viera je heretická - bludná viera, je to viera v moc abstraktných - metafyzických, pomätených numerológov, ktorí sa inkognito nazývajú matematikmi.  

A práve preto by sa na školách a univerzitách celého sveta mala vyučovať matematika zmaterializovaných čísel, čiže Járayova kvantová matematika a nie abstraktná – metafyzická numerológia bezrozmerných, objektívne neexistujúcich číselných hodnôt údajne prirodzených čísel, ktoré s materiálnou prirodzenosťou, teda s naturalitou nemajú nič spoločného. 

.  

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  12x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karol Galek

Karol Galek

115 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

315 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

299 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu