
"Násobenie prirodzených čísel predstavuje ich opakované sčítanie."
To je citát z hesla "násobenie" nachádzajúceho sa v „Encyklopédii matematiky“.
Otázkou ostáva iba to, čo prezentuje matematický pojem "prirodzené číslo" v súčasnej bodovej matematike, čiže numerológii a čo v materialistickej vede, čiže v Járayovej kvantovej matematike.
Pre prípad súčinu bezrozmerných prirodzených čísel 1 . 1 = 1, ktorý tvorí fundamentálny základ súčasnej, numerológie, čiže súčasnej bodovej matematiky, konkrétne základ malej násobilky, vyučovanej na školách celého sveta, pre rozmýšľajúceho človeka, nie je jasné o čo v tomto súčine vlastne ide, a to hlavne preto, že tento súčin môže mať v zmysle Járayovej kvantovej matematiky, tri rôzne interpretácie a teda aj tri rôzne, diametrálne odlišné výsledky.
1. Pre prípad, že prirodzené číslo 1 prezentuje dĺžku jedného matematického bodu, teda dĺžku úsečky ktorej začiatok splýva s jej koncom, teda dĺžku 0m, teda nič, v zmysle Járayovej kvantovej matematiky hodnotu súčinu 1 . 1 = 1, prezentuje súčin:
(1.x) . (1.x) = 1.x0+0 = x;
Po zmaterializovaní predmetného súčinu dostávame:
(1.m) . (1.m) = 1.m0+0 = 1.m = 1.0m = 0;
Na to, aby sme sa dopracovali k takému bodovému výsledku súčinu čísel dematerializovanej, metafyzickej, bodovej matematiky, presnejšie numerológie, nemá zmysel vyučovať - učiť sa matematiku na školách a univerzitách SR.
2. Pre prípad, že prirodzené číslo 1 prezentuje hodnotu jednorozmernej materiálnej, priestorovej dĺžkovej hodnoty, jednorozmernej priestorovej dimenzie materiálnych telies, teda úsečky ktorej začiatok nesplýva v jej koncom, (ani sa ku koncu neustále nepribližuje) v našom prípade konkrétne dĺžku 1m, teda všeobecne 1.x1, predmetný súčin má v zmysle Járayovej kvantovej matematiky nasledovný výsledok:
(1.x1) . (1.x1) = 1.x1+1 = 1x2;
Po zmaterializovaní predmetného súčinu dostávame:
1m1.1m1 = 1m1+1 = 1m2.
3. Pre prípad, že prirodzené číslo 1 prezentuje raz hodnotu 1.x a po druhé hodnotu 1.x1, vzniká v zmysle Járayovej kvantovej matematiky, takzvaný zmiešaný súčin v tvare:
1.x . 1.x1 = 1.x0+1 = 1x1;
Po zmaterializovaní predmetného súčinu dostávame:
1m 0 . 1m1 = 1m 0+1 = 1m1 = 1m;
Z uvedeného plynie, že poučky numerológie, poučky náuky o samotných číslach, bez zreteľa na ich materiálne súvzťažnosti, na ich (nenulové, konečné, nie kinematické) dimenzie, nielenže neplatia v reálnom svete, ale že oni sú v úplnom rozpore s objektívnou realitou materiálnej prírody.
Problém súčasnej epochy ľudstva spočíva v tom, že abstraktnú - metafyzickú vedu o samotných prázdnych číslach, čiže numerológiu, ľudstvo považuje za reálnu vedu o materialistických číselných hodnotách a numerológov platí tak isto, ak nie ešte lepšie, ako exaktných materialistických vedcov.
Numerologický zápis súčinu prirodzených čísel 1 . 1 = 1, ktorý tvorí najzákladnejšiu - fundamentálnu rovnicu súčasnej numerologickej matematiky, nemá nič spoločného s materialistickou prírodovedou.
Ide o výplod abstraktne, teda pomätene – metafyzicky mysliacich jedincov ľudskej spoločnosti. (Ktorej zárodky siahajú až k Pytagorovi.) Zhrnutie, čiže resumé:
Prvý súčin matematiky, prvý súčin malej násobilky v tvare 1 . 1 = 1, je blud, lebo on v prípade zmaterializovania jeho činiteľov, čiže v zmysle Járayovej kvantovej matematiky, má tri úplne odlišné riešenia a to:
1. 1 . 1 = 1x . 1x = 1x0+0 = 0
V prípade, že obidve čísla 1 predstavujú počet neexistujúcich matematických bodov.
2. 1 . 1m = 1x0 . 1x1 = 1x1+0 = 1x;
V prípade, že jedno číslo 1 predstavuje počet nula rozmerných neexistujúcich matematických bodov a druhé číslo 1 predstavuje počet nie nula rozmerných (jednorozmerných ) priestorových dimenzií, materialistických telies.
3. 1m . 1m = 1x1 . 1x1 = 1x1+1 = 1x2;
v prípade, že obidve (prirodzené) čísla 1 predstavujú počet nie nula rozmerných (jednorozmerných ) priestorových dimenzií, materialistických telies. Z tohto bludu vyplývajú aj ostatné, ešte väčšie bludy numerologickej matematiky.
A preto všetci ľudia na celom svete, následkom zhubného vplyvu bludov matematikov - numerológov musia veriť tomu, že 1.1 = 1.
Súčasne musia veriť tomu, že aj 1.1m = 1.
A nakoniec musia veria aj tomu, že 1m.1m = 1.
No a táto ich všeobecná (katolícka) viera je heretická - bludná viera, je to viera v moc abstraktných - metafyzických, pomätených numerológov, ktorí sa inkognito nazývajú matematikmi.
A práve preto by sa na školách a univerzitách celého sveta mala vyučovať matematika zmaterializovaných čísel, čiže Járayova kvantová matematika a nie abstraktná – metafyzická numerológia bezrozmerných, objektívne neexistujúcich číselných hodnôt údajne prirodzených čísel, ktoré s materiálnou prirodzenosťou, teda s naturalitou nemajú nič spoločného.
.