
X+Šíritelia matematických a fyzikálnych bludov. Štátom platení grázli.
Dar vysokoškolským študentom SR.
Týmto článkom podávam pomocnú ruku tým študentom Slovenskej republiky, ktorí sa chystajú na skúšky z matematiky, alebo už boli z prvej skúšky vyhodení.
Úvodom pár citátov o matematike:
A.) Matematik a autor řady populárních prací o matematice Keith Devlin nedávno prohlásil, že většina matematických důkazů se stává natolik komplikovanými, že jejich pravdivost nejsme s definitivní platností stejně schopni posoudit - tedy samozřejmě nejen my obyčejní smrtelníci, ale ani odborníci. Matematika se tím dostává do spíše "empirické" pozice blížící se přírodním vědám. Spoléhá se na to, že něco platí "pravděpodobně", respektive provizorně (dokud nebude falzifikováno).
Devlin uvádí, že důkazy jsou dnes často dílem různých lidí, z nichž každý vytvoří určitou část. Ty jdou obvykle zkontrolovat (existují odborníci na příslušné partie), mnohem obtížnější je ale rozhodnout, zda důkaz sedí jako celek. Ani po desetiletích často není jasno.
B.) Matematika došla k určitému zlomu. V některých nových důkazech, například u důkazu tzv. Keplerovy domněnky, se už nejsou schopni vyznat ani odborníci na příslušnou oblast. Čeká tedy matematiku revoluce? Přiblíží se snad ostatním přírodním vědám, budeme její výsledky brát jako pouze dočasné (dokud nebudou falzifikovány), respektive pravděpodobné?
C.) Albert Einstein: "Pokud matematika popisuje realitu, není přesná. A pokud je přesná, nepopisuje realitu"
Limita postupnosti. {1/n } ; 1, 1/2, 1/3, 1/4,..1/1000,....1/n,.....
Postupnosť (1/n) má tú vlastnosť, že so zvyšujúcim sa „n“ ;
ak n®¥ jej členy sa „približujú“ k číslu a = .
Príklad:
1. Ukážte, že limita postupnosti {1/n} je číslo .
Platí
Lim (1/n) = 0
n→∞
Stačí teda pre dané číslo ɛ > 0 zvoliť n tak, že 1/n0 = ɛ ⇒ n= 1/ɛ.
Pre každé n > n0 = 1/ɛ bude 1/n < ɛ.
Tak definuje limitu postupnosti matematika.
Ja nemienim sa touto definíciu zaoberať, lebo to je zmes totálnych a hlavne nejasných, latentných nezmyslov, ktorých opodstatnenie v matematike nevedia ozrejmiť ani matematici zo SAV.
O tom, že delenie menšieho čísla väčším je tiež totálný nezmysel, radšej sa ani nezmienim.
Zmysel Limity postupnosti, tohto konkrétneho (1/n) podielu má naznačiť, že najmenšia konečná, hraničná, Limitná hodnota, tejto nekonečnej, stále klesajúcej postupnosti, je hodnota nula (0).
Základným mätúcim pojmom limity postupnosti je konštatovanie, že konečná hodnota tejto nekonečnej postupnosti, má hodnotu nula (0), pričom táto postupnosť hodnotu nula (0) nikdy nenadobudne, nakoľko proces nekonečného delenia tejto postupnosti nikdy nedosiahne svojho konca, v ktorom by tá postupnosť už mala (matematikmi vysnenú) hodnotu nula.
Keďže nikto a nikdy sa matematikov nespýta na to, aký je rozdiel medzi hodnotou nulou (0) a hodnotou dx, preto matematici môžu kľudne označovať nulu (0) za nič, ako aj za nekonečné malé niečo, teda za limitnú hodnotu podielu (1/n), to jest za hodnotu dx.
Je len samozrejme, že na otázku:
Čo je limita postupnosti,
nemôže rozumne odpovedať ani jeden študent matematiky na svete, preto ani v Slovenskej republike, lebo samotná definícia limity postupnosti je nezmysel a nezmysel sa rozumne vysvetliť nedá.
V skutočnosti Limita postupnosti má zahaliť podvod pri derivácii a integrácii funkcií, pri ktorých sa derivuje v bode, čiže v dĺžke úsečky ktorej začiatok splýva s jej koncom, ale pre prípad, že by sa niekto opýta, ako môže matematika pracovať s nulovou dĺžkovou hodnotou, dostane takú odpoveď, že pod pojmom nula (0) pri derivácii a integrácii, je potrebné chápať limitnú hodnotu podielu, ktorý nikdy nemá hodnotu nula (0), ale hodnotu = dx.
Študent matematiky môže urobiť iba jediné a to bezducho odrecitovať definíciu limity postupnosti tak, ako ona je napísaná v knihe a ostať z nej dutý ako pivný, či kapustový sud až do smrti.
Toľko o zločineckej a podvodníckej matematike, no a samozrejme o hlúpych a zločineckých, grázlovských matematikoch SR i celého sveta.
No a teraz budem prezentovať pravdivú a láskyplnú, kresťanskú i občiansky zodpovednú a nesmierne múdru, ba čo viac aj geniálne geniálnu matematiku, ktorá odhaľuje zločinnosť a podvody súčasnej, štátom akceptovanej matematiky, ale aj debilitu a grázlovstvo štátom platených matematikov SR.
Táto pravdivá a láskyplná, kresťanská i občiansky zodpovedná matematika sa volá:
JÁRAYova Kvantová matematika.
JÁRAYova kvantová matematika, je založená na jednom závažnom princípe, ktorým ona definuje matematické čísla.
Existenčným princípom JÁRAYovej kvantovej matematiky, je konštatovanie, že každá matematická definícia i matematické číslo, musí byť aj graficky (priestorovo) znázorniteľné, aby sa do pravdivej JÁRAYovej kvantovej matematiky, nevpašovali také pojmy, ktoré sa v materiálnom priestore nenachádzajú, ktoré tam nemajú miesto a preto ich nie je možné ani viditeľne zobraziť !!!
JÁRAYova Kvantová matematika, pracuje nie len rozumom ale aj očami
Matematický priestor JÁRAYovej kvantovej matematiky je trojrozmerný!
Matematické čísla nachádzajúce sa v JÁRAYovej kvantovej matematike predstavujú
1.) násobky jednorozmernej priestorovej dimenzie a to n.x1, ktoré ležia na osi x,
2.) násobky dvojrozmernej priestorovej dimenzie a to n.x2,
3.) násobky trojrozmernej priestorovej dimenzie a to n.x3.
Podmienkou na vstup do JÁRAYovho materiálneho časopriestoru je to, aby začiatok matematického objektu nesplýval s jeho koncom.
Matematický objekt, ktorého začiatok splýva s jeho koncom, v JÁRAYovej kvantovej matematike tvorí násobky nula, 0 rozmernej priestorovej dimenzie a to n. x.
Číslo nula , sa v JÁRAYovej kvantovej matematike definuje ako
objekt, ktorý nemá miesto na osi x, preto ani v reálnom materiálnom časopriestore
JÁRAYovej kvantovej matematiky.
Teraz v zmysle JÁRAYovej kvantovej matematiky posúďme zmysel a poslanie limity postupnosti.
Lim (1/n) = 0
n→∞
V zmysle JÁRAYovej kvantovej matematiky, priestorová dimenzia všetkých členov postupnosti, tvoriacich ľavú stranu rovnice limity postupnosti, bude vždy jednorozmerná, (x1)lebo ju budú tvoriť iba také úsečky, ktorých začiatky nikdy nesplyniú s ich koncami, ktoré preto budú viditeľné a znázorniteľné na osi x1.
Nekonečno sa nikdy neneskončí !!!
V zmysle JÁRAYovej kvantovej matematiky, priestorová dimenzia jediného člena limity postupnosti tvoriacich pravú stranu rovnice limity postupnosti, je nula rozmerná, (x) lebo ju tvorí úsečka ktorej začiatok splýva s jej koncom, preto ona je neviditeľná a ani znázorniteľná na osi x1.
V zmysle JÁRAYovej kvantovej matematiky, správne zapísaná rovnica limity postupnosti potom vyzerá nasledovne:
Lim (1/n).x1 = x
n→∞
Bludnosť, podvodníctvo, zločinnosť každej rovnice limity postupnosti spočíva v tom, že ona dáva znak rovnosti medzi jednorozmerné priestorové dimenzie a nula rozmernú dimenziu.
Medzi materiálne niečo a materiálne nič !!!
Bludnosť, podvodníctvo, zločinnosť, či debilita učiteľov matematiky SR spočíva v tom, že oni túto grázelskú a idiotskú rovnicu limity postupnosti učia a ešte majú tú bezočivú drzosť aj známkovať vedomosti žiakov z tohto totálného bludu.
Pri reálnom diferenciálnom počte, priestorovo nejasne definovanú hodnotu dx môžeme nahradiť hodnotou x1 (dx = x1). Tým zdôrazníme, že veľkosť dx = x1 prezentuje úsečku, ktorej začiatok nesplýva s jej koncom a preto môže mať ľubovoľne veľkú (malú) hodnotu, ale vždy konečnú, vždy kvantovú, pričom nikdy nie nulovú !!!
Pre prípad prvej derivácie funkcie x2 môžeme pracovať v zmysle
JÁRAYovej kvantovej matematiky.
nasledovne:
y/x = f(x)/x = {(x11 + x21)2 - x12} / x21 ⇒
⇒ (2 x11x21+ x22)/x21 ⇒ (2 x11+ x21 )
y/x = f(x)/x = 2 x11+ x21
Hodnota prvej derivácie funkcie (x2) potom rovná sa 2 x11+ x21
Výsledok prvej derivácie funkcie (x2) o hodnote 2 x11+ x21 dosiahnutý JÁRAYovou kvantovou matematikou, jasne zvýrazňuje budnosť súčasnej limitnej matematiky, ktorá v rozpore s realitou hlasá, že výsledok prvej derivácie funkcie (x2) má hodnotu iba 2 x..
Študenti Slovenskej republiky!
Pri skúškach z diferenciálnej matematiky, stačí učiteľovi matematiky dať
nasledovnú ( Alexndrom JÁRAYom doporučenú) otázku:
Počúvaj ty matematický trubiroh, akú priestorovú dimenziu majú členy postupnosti na ľavej strane a akú priestorovú dimenziu má pravá strana rovnice limity postupnosti?
Keď ten trubiroh vám odpovie, že na ľavej strane sú jednorozmerné dimenzie a na pravej nula rozmerná dimenzia, tak vy mu odpovedzte nasledovne:
Ty šašek počmáraný, tak čo nás oblbuješ rovnosťou medzi jednorozmernými a nula rozmernými priestorovými dimenziami.
A odmietnite mu dať do ruky index a poprípade zavolajte naňho políciu za trestný čin šírenia mylnej informácie, čiže za úmyselný podvod.
Alebo zavolajte naňho sanitku od psychiatrie.
Keď ale máte radosť z toho, že ničomu z matematiky nerozumiete, alebo z toho, že od vás hlúpejší učitelia matematiky vyhodia vás zo školy, tak tento článok sa vás netýka.
Amen
wwww