
Materialistické delenie celku na jeho menšie časti
Preto v numerológii môže existovať iba jeden celý numerologický bod, alebo jeho celočíselné násoboky.
V numerológii nemôže existovať pol numerologického bodu, lebo úsečku, ktorej začiatok splýva s jej koncom, už za žiadných okolnosti, nie je možné deliť na menšie časti. (V tom spočíva genialita Pythagora, ako aj genialita definície ním „objaveného numerologického bodu“.)
Preto hodnoty čísel v numerológii sú hodnoty celočíselných násobkov, bezrozmerných a preto v materiálnej prírode neexistujúcich objektov, čiže nula rozmerných numerologických bodov. Konktétne násobky čísla 0 (nula)
Akými spôsobmi sa hodnota jedného numerologického bodu zapisuje v numerológii.
1. Jedn nulový bod = 1;
2. Jedn nulový bod = (1.0);
3. Jedn nulový bod = ;
4. Jedn nulový bod = (1.x);
5. Jedn nulový bod = x;
6. Jedn nulový bod = (1.m);
7. Jedn nulový bod = m;
8. Jedn nulový bod = (0.m);
Prvým číslom v numerológii je číslo 1, čiže (1. 0), čo je to isté ako číslo . Preto, keď konštaujeme, že na začiatku numerologickej (neexistujúcej) číselnej osi je hodnota (nula), tak v skutočnosti konštatujeme, že na začiatku numerologických čísel je hodnota čísla jedna nula, čiže číslo 1.
Základné numerologické operácie sú nasledovné.
Sčítanie: 1 + 2 = 3 = 3.0; (1.0) + (2.0) = (3.0); 1m0 + 2m0 = 3.m = 3.0m
Násobenie: 1 . 2 = 2; (1.0) . (2.0) = (2.0); 1m0 . 2m = 2m
Delenie: 2/1=2; (2.0)/(1.0)= 2.0) = 2; 2m/ 1m=2m = 2;
Ale pozor, teraz nasleduje najdôležitejší poznatok mumerológie, ktorý môže poslúžiť aj materialistickej matematike.
V numerológii nie je možné deliť menšie číslo väčším číslom, lebo to je v rozpore s existenčným princípom numerologie a to o nedeliteľnosti numerologického bodu (o nedelitelnosti úsečky, ktorej začiatok splýva s jej koncom).
Preto v numerológii nie je možné deliť číslo jedna, 1 (jeden numerologický bod) číslom dva, 2 (dvomi numerologickými bodmi):
1 / 2 = ?; (1.0) / (2.0) = (?); 1m0 / 2m = ?
(V uvedených prípadoch, ulohou je rozdelenie jedného bodu na dve rovnako veľké časti, čo ale filozofia numerológie zo zákona nepripúšťa.)
Numerologia je metafyzická kvantová matematika a preto ona má jeden spoločný, kvantový zákon s materialistickou (JÁRAYovou kvantovou), matematikou a to zákon o nedeliteľnosti numerologického, ako aj matematického kvanta. (I keď definícia numerologického a matematického kvanta je diametrálne (dimenziálne) odlišná.)
V súčasnej dobe na škodu ľudstva, ako aj na škodu vedy, numerológia tvorí 95% obsahu matematiky, pričom tých zbývajúcich 5% matematiky, tvorí zmiešaná matematika, čiže numerologicko-materialistická matematika, teda zmes materialistických a numerologických pravidiel a zákonov.
V súčasnej dobe na škodu ľudstva, ako aj na škodu vedy na opis zákonov prírody nepoužíva sa čistá materialistická matematika.
V súčasnej dobe na škodu ľudstva, ako aj na škodu vedy, ani jeden zákon zmiešanej matematiky nereprezentuje reálny (principiálny) opis javov a zákonitosti materiálnej prírody.
V súčasnej dobe na škodu ľudstva, ako aj na škodu vedy, ani jedným aparátom zmiešanej matematiky, nedajú sa reálne, princiiálne opísať javy a zákonitosti materiálného sveta.
A teraz uvediem exaktný dôkaz pravdivosti mojích tvredení o zhubných účinkoch zmiešanej matematiky.
Majme jednu bežnú matematickú funkciu v tvare: y = 1/x;
V tomto prípade ide o zápis, pomocou ktorého vieme v (x;y), súradnicovej sústave zmiešanej matematiky znázorniť krivku, ktorej každý jeden bod má hodnotu y = 1/x, keď za hodnotu x budeme dosadzovať (rôzne veľké) reálne čísla.
Aby som bol konkrétny, keď za x dosadíme číslo 2, hodnota y = ½ ,bude sa rovnať (podľa zákonov zmiešanej matematyky) hodnote y = 0,5 !!!
No to platí iba vo zmiešanej matematike. Lebo v numerológii zápis y = ½ nemá zmysel, lebo v numerológii sa bod 1; 1.0; 0, nedá deliť na menšie časti.
Aká je situácia v JÁRAYovej čistej materialistickej kvantovej matematike.
V JÁRAYovej materialistickej kvantovej matematike, zápis ; musí byť najprv zmaterializovaný, čiže musí byť stanovené, ake materiálne dimenzie (hodnoty) prezentujú čísla funkcie y = 1/x.
Číslo 1, v tejto rovnici prezentuje jeden bezrozmerný (nula rozmerný) numerologický bod o dlžke 0.m.
Čislo x; (x1) prezentuje jednorozmernú dimenziu materiálného sveta a to 1m.
(Rovnica y = 1/x je typickou rovnicou zmiešanej matematiky.)
Túto rovnicu teda nie je možné riešiť zákonmi numerológie z hore uvedených dvôvodov o nedeliteľnosti bodu.
Túto rovnicu nie je možné riešiť ani zákonmi čistej materialistickej matematiky (zákonmi JÁRAYovej kvantovej matematiky).
Lebo hodnotu 0.m, nie je možné rozdeliť, či deliť hodnotou 1.m (jedného metra), nakoľko podiel 0m:1m = 0,000000000000000000000000000000.......0000000000...000000000000000.....0000000000000... nuly do nekonečna metrov.
Preto v čistej materialistickej, reálnej matematike (v JÁRAYovej kvantovej matematike) funkciu y = 1/x by prezetovala iba priamka x, nakoľko pre všetky odnoty x, hodnoty y = 1/x, danej funkcie, prezetovali by iba hodnoty ; čiže y = 0.
V zmiešanej matematike, ako vidíme, podiel hodnoty jedného numerologického, bezrozmerného, a preto neexistujúceho bodu (čísla 1; 1.0; 0) s hodnotou dlžky jedného, jednorozmerného materialistického metra (1m) predstavuje hodnotu 0,5m.
A práve kôli takémuto výsledku delenia vo zmiešanej matematike svet sa rútu do morálnej, ale aj ekologickej záhuby. Zmiešaná matematika je matematikou štátom platených bláznov !!!!
Ake je teda riešenie problémov ľudstva.
Očistiť materialistickú matematiku od numerológie.
Zakázať vyučovanie zmiešanej matematiky na školách a univerzitách Slovenskej republiky.
Podrobejšie je táto téma opísaná na stránkach www.jaray.blog.sme.sk
Byť vzdelaným človekom, znamená čítať obsah, zatiaľ 80. článkov na predmetmom blogu.