
Matematiku pochopil iba ten, kto v nej našiel aspoň jednu chybu.
JÁRAY Alexander
Autor: GRSc. Alexander Jozef JÁRAY.
Úvod do JÁRAYovej Kvantovej matematiky 3B.
Aby sa téma spojená s násobením čísel v JÁRAYovej Kvantovej matematike vyčerpala až do dna, ostáva ešte vyriešiť, čo znamená v JÁRAYovej Kvantovej matematike súčin medzi materiálnymi binárnymi číslami.
Konkrétne akú interpretáciu má v JÁRAYovej Kvantovej matematike súčin čísel:
3x1. 3x1 = 9x2.
Respektíve zostáva vysvetliť:
1. aký je rozdiel medzi súčinom prázdneho prívlastkového čísla 3, s prázdnym prívlastkovým číslom 3:
3. 3 = 9
2. medzi súčinom prázdneho prívlastkového čísla 3, s materiálnym binárnym číslom 3x1:
3. 3x1 = 9x1
3. ako aj medzi súčinom dvoch materiálnych binárnych čísel:
3 x1. 3x1 = 9x2
Keďže v prípade súčinu dvoch príslovkových čísel:
3. 3 = 9
v skutočnosti nejde o nemateriálne subjekty, ale iba o abstraktné myšlienky miechových matematikov a keďže oni nesplňujú ani jednu Járayovú axiómu Kvantovej matematiky, preto nemá žiadny zmysel súčinom takýchto nezmyslov zaoberať sa v súvislosti s násobením čísel v JÁRAYovej Kvantovej matematike. Výsledok takého súčinu nie je možné interpretovať v materiálnom priestore a tým pádom exaktne dokázať jeho pravdivosť.
V prípade kombinovaného súčinu čísel:
3. 3x1 = 9x1
Môžeme konštatovať že jeho výsledkom je trojnásobný súčet binárneho čísla 3x1.
No a v prípade súčinu dvoch materiálnych binárnych čísel:
3 x1. 3x1 = 9x2
ide o to iste, ako v prípade kombinovaného súčinu čísel:
3. 3x1 = 9x1
s tým rozdielom, že kým pri tomto súčine nás zaujímal iba trojitý súčet čísla 3x1, pri súčine
3 x1. 3x1 = 9x2
nás už zaujíma aj priestorové usporiadanie materiálnych elementov (podmetov) binárnych čísel.
(3 x1. 3x1 = 9x2) = (3 . 3x2 = 9x2)
Plastické vyjadrenie súčinu:
3. 3x1 = 9x1
je nasledovné:
Plastické vyjadrenie súčinu:
(3 x1. 3x1 = 9x2) = (3 . 3x2 = 9x2)
je nasledovné:
V JÁRAYovej Kvantovej matematike, základným elementom jej výstavby je materiálny, konečne veľký atóm chemického prvku, ktorého matematickým symbolom, čiže binárnym matematickým číslom je číslo 1x1, napriek tomu, že sám atóm je trojrozmerný.
Keďže úlohou JÁRAYovej Kvantovej matematiky, nie je analýza, (delenie) či syntéza (skladanie)atómov chemických prvkov, (existenciu atómov chemických prvkov JÁRAYova Kvantová matematika akceptuje ak nemennú, nedeliteľnú a večnú konštantu prírody) preto JÁRAYova Kvantová matematika rieši iba priestorové zoskupenia atómov chemických prvkov pomocou matematických operácii JÁRAYovej Kvantovej matematiky.
To je všetko, nič viac, nič menej. (Na viac nemá žiadná matematika, ani miechová.)
Zo zorného uhla JÁRAYovej kvantovej matematiky sa súčasná, miechová matematika, matematika prázdnych čísel, zdá iba byť znôškou všeobjímajúcich nezmyslov, pričom JÁRAYová Kvantová matematika, ktorá je iba matematikou diferencovanej časti materiálnej prírody a to prírody vybudovanej z atómov chemických prvkov, práve preto ona (ako jediná matematika) dokáže o nej vypovedáť objektívne pravdy, nezlučujúce sa s bludmi všeobjímajúcej miechovej matematiky.
Prirodzené priestorné dimenzie v JÁRAYovej Kvantovej matematike sú dané trojrozmerným atómom chemických prvkov. Ostané, viac ako trojrozmerné dimenzie sú iba konštrukčné dimenzie, vytvorené umelým zoskupením trojrozmerných atómov chemických prvkov do rôzných priestorových útvarov v trojrozmernom materiálnom priestore.
V tomto zmysle dvojrozmerný materiálny subjekt, čiže plochu tvorí iba usporiadaný rad trojrozmerných atómov chemických prvkov (ideálna, miechovo matematická plocha, podobne ako ideálny, miechovo matematický súčin neexistuje).
Tak isto trojrozmerný materiálny subjekt, čiže kocku tvorí iba usporiadaný rad trojrozmerných atómov chemických prvkov (ideálna, miechovo matematická kocka, podobne ako ideálny, miechovo matematický súčin neexistuje).
Aj tieto geniálne závery JÁRAYovej Kvantovej matematiky, tvoria revolučný prínos do procesu redebilizácie ľudstva zo záplavy bludov miechovej matematiky mono čísel.
GRSc. Alexander Jozef JÁRAY.
Na texte sa usilovne a priebežne pracuje 24 hodín denne.