& Matematika je vedou o ničom.

Matematika je vedou o číslach, a o zákonoch narábania s matematickými číslami. Jeden zo zákonov matematiky hovorí o tom, že súčet čísel, napríklad 1 + 1 môžeme vyjadriť pomocou rovnice, 1 + 1 =  2.1.  Podľa zákonov matematiky súčet čísel môžeme pretransformovať na súčin čísel, ale aj na mocninu čísel a tak ďalej a tak podobne. Na základe tejto matematickej zákonitosti je založená aj takzvaná malá násobilka v tvare: 1.1 = 1 + 0 = 1; 2.1 = 1 + 1 = 2; 3.1 = 1 + 1 + 1 = 3; Pokračovanie je opísané v učebniciach matematiky pre žiakov prvého ročníka základnej školy.

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

x =   ?

Matematika je vedou o číslach, a o zákonoch narábania s matematickými číslami. Jeden zo zákonov matematiky hovorí o tom, že súčet čísel, napríklad 1 + 1 môžeme vyjadriť pomocou rovnice,

1 + 1 = 2.

1. Podľa zákonov matematiky súčet čísel môžeme pretransformovať aj na súčin čísel, ale aj na mocninu čísel a tak ďalej a tak podobne.

Na základe tejto matematickej zákonitosti je založená aj takzvaná malá násobilka v tvare:

1.1 = 1 + 0 = 1; 2.1 = 1 + 1 = 2; 3.1 = 1 + 1 + 1 = 3;

Pokračovanie je opísané v učebniciach matematiky pre žiakov prvého ročníka základnej školy.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tento zákon je vžitý v pamäti každého človeka na Zemi, ako krištáľovo jasná, čistá pravda .

Kto by matematický aparát malej násobilky spochybnil, tak ten podľa všetkých ľudí na Zemi je považovaný za duševne chorého človeka, s odporučením jeho liečenia v psychiatrickom ústave, najlepšie v uzavretom psychiatrickom ústave . 

  No stačí dať matematikom a nimi ohlúpeným nevinným ľudským obetiam celého sveta otázku: aký materiálny ekvivalent, akú materiálnu dimenziu prezentujú matematické čísla a vec nadobudne celkom inú pozíciu než ako sa predpokladá na základe matematických zákonov.      x = ? Vychádzajme z predpokladu, že materiálne objekty majú tri, na seba kolmé jednorozmerné priestorové dimenzie - rozmery, pričom každý jeden priestorový rozmer materialistického objektu, predstavuje číselnú hodnotu 1x 1 ;

SkryťVypnúť reklamu

Plochu telesa, čiže dvojrozmernú priestorovú dimenziu materiálneho objektu, (materiálnych objektov), prezentuje súčin čísel:

1x1 . 1x1 = 1. (x1 + 1 ) = 1 x2 .

 Priestorový obsah materiálneho objektu, trojrozmernú priestorovú dimenziu materiálnych objektov, prezentuje súčin čísel:

 1x1 . 1x1 . 1x1 = 1.(x1 + 1 + 1 ) = 1x3  .

  Z uvedeného plynie, že čísla ktoré neuvádzajú akú priestorovú dimenziu materiálnych objektov prezentujú, sú číslami, ktoré prezentujú nulovú materiálnu dimenziu a označujeme ich ako čísla nx

  Všetky matematické čísla, ktoré neuvádzajú žiadnu priestorovú dimenziu, sú číslami o hodnote nx a ich súčtov, či násobkov. Tké čísla nachádzajú sa iba mimo materiálného časopriestoru. Mimo Big Bangu, mimo veľkého tresku. 

SkryťVypnúť reklamu

  Pre nula rozmerné, nula dimenziálne matematické čísla, numerá, platia zákony súčasnej matematiky aplikované napríklad aj v malej násobilke v nasledovnom tvare: 

  1 x . 1 x  = 1.1 x0+0  = 1 x  = 1.0 = 0

  2 x .1 x    = 2.1 x0+0  = 1x + 1x0  = 2 x = 2.0 = 0

  3 x .1 x  = 3.1 x0+0  = 1 x + 1 x + 1 x  = 3 x = 3.0 = 0 

  Tie zákony platia iba pre matematické čísla, ktoré neuvádzajú žiadnu priestorovú dimenziu a to preto, že všetky matematické operácie s nula dimenziálnymi, bez priestorovými matematickými číslami, numerami sú operácie s číslami nula a s ich súčtami alebo násobkami.

  Celá matematika bezrozmerných čísel, numier, je vedou o nule, čiže vedou o ničom.  

SkryťVypnúť reklamu

  Pre reálne čísla, pre čísla s nenulovou materialistickou dimenziou, neplatí ani jeden zákon súčasnej bez dimenzionálnej, teda nula dimenziálnej matematiky, čiže rýdzej numerológie. 

  Matematický aparát malej násobilky pre reálne čísla, pre materialistické čísla s nenulovou materialistickou dimenziou neplatí, lebo pre ne neplatí numerologická rovnosť:

  2 x .1 x  = 2.1 x0+0  = 1x + 1x0  = 2 x = 2.0 = 0

  Ale platí:

  2 x1 .1 x1  = 2.1 x1+1  = 2 x2  

  a nie

  2 x1 . 1 x1   = 2.1 x1+1  = 1x1 + 1x1  = 2 x1  

   Žiadny materialistický predmet, či materialistická dimenzia sa nepremení na nulu, keď ju vynásobíme nulou, teda číslom 1x , lebo každé reálne materialistické číslo s nenulovou dimenziou vynásobené číslom nula, teda číslom x ,  dáva nasledovný výsledok:

 1x3 . 0 = 1x3 . 1x   = 1x3+0  = 1x3

  Z uvedeného plynie nasledovné poučenie. V bezrozmernej, nula dimennziálnej matematike, v numerológii, v matematike čísel z priestorovou hodnotou nula, teda čísel prezentujúcich násobnú hodnotu čísla 1x ,  každý výsledok je rovnaký a to nulový.

  Žiadnou matematickou operáciou medzi číslami cx0 nie je možné zmeniť, zväčšiť ich nulovú priestorovú dimenziu, ich nulovú hodnotu, lebo platí, že:

 cx = 1 x = 0

a tak každá matematická operácia s nula dimenziálnými číslami, numerami, je operáciou typu:

 0 + 0 = 0 , alebo 0.0 = 0 !!! 

  Na školách a univerzitách celého sveta sa prezentuje matematika čísel cx , teda matematika numier  a preto sa matematici, v skutočnosti numeroloógovia divia tomu, prečo ich zákony numerológie neplatia na zmaterializované telesá, napríklad pre násobenie dojnej kravy nulou, teda pri násobení trojdimenziálného materiálneho objektu, (nx3 ) s číslom ktoré má nulovú dimenziu, čiže s numerom (nx ), konkrétne numerom nula (0). 

  Ten článok je potrebné iba čítať a ohromne diviť sa nad tým, že zatiaľ okrem mňa, nikoho zo žijúcich ľudí na Zemi nenapadlo hľadať a podať dôkaz o tom, že každá veda zaoberajúca sa nula dimenziálnými hodnotami, číslami, numerami, nie je vedou slúžiacou pre opis javov a zákonitosti materiálnej prírody, ale že je to veda čiste o numerách, teda numerológia i keď sa halí do plášta zvaného matematika. 

 Amen.    x =

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  12x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Anna Brawne

Anna Brawne

103 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Radko Mačuha

Radko Mačuha

218 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

314 článkov
Yevhen Hessen

Yevhen Hessen

35 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu