JÁRAYov princíp neekvivalencie 1.

Tento dokument je historického významu a preto sa on bude vyučovať na školách celého sveta do skonania sveta, ako exaktný príklad fungovania mechanizmus zrodu génia z obyčajne, prirodzene mysliaceho človeka, v stáde vôbec neuvažujúcej, fyzikmi a matematikmi osprostenej ľudskej spoločnosti. Tento dokument historického významu, kladie si za úlohu vyslobodiť ľudstvo zo zajatia bludov nemysliacich matematikov a fyzikov celého sveta.

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

 aaaaaaa

aaaaaaaaa

aaaaaaaa

aaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaa

 Tento dokument je historického významu a preto sa on bude vyučovať  na školách celého sveta do skonania sveta, ako exaktný príklad fungovania mechanizmus zrodu génia z obyčajne, prirodzene mysliaceho človeka, v stáde vôbec neuvažujúcej, fyzikmi a matematikmi osprostenej ľudskej spoločnosti. Tento dokument historického významu, kladie si za úlohu vyslobodiť ľudstvo zo zajatia bludov nemysliacich matematikov a fyzikov celého sveta.

JÁRAYov princíp neekvivalencie 1.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

dynamickejstatickej hmotnosti telies v stave chemických prvkov, v stave atómickom.

V súčasnosti ľudstvo slepo, návykovo verí v to, že zotrvačná (v skutočnosti dynamická) hmotnosť telies je taká istá, čiže ekvivalentná gravitačnej (v skutočnosti statickej) hmotnosti telies.

Základom tejto slepej, návykovej viery ľudstva, je Galileom naznačený a Newtonom potvrdený (vyšpekulovaný, ale v zrýchlenej sústave experimentálne neoverený) bludný prírodný princíp zvaný ako:

 „Princíp ekvivalencie“.

Tento prírodný princíp pojednáva o tom, že rovnaká (pomerová 1:1) hmotnosť telies (napríklad 1kg slaniny1kg zlata) nameraná pružinovým silomerom, v gravitačnom poli Zeme, zachováva si svoju rovnakosť (rovnaký dĺžkový pomer 1:1) hmotnosti aj v dynamických interakciách (aj v zrýchlených sústavách).

SkryťVypnúť reklamu

Že tento rovnaký dĺžkový pomer 1:1 hmotnosti telies, zachováva sa aj v raketách počas ich (akéhokoľvek, iba nie nulového) zrýchleného pohybu nekonečným časopriestorom.

zzzz

Táto zhubná návyková viera ľudstva, je na prvý pohľad pravdivá preto, že ona sa dá potvrdiť aj pomocou veľmi jednoduchého experimentu.

Jeden kilogram slaniny, zavesený na pružine, kmitá v beztiažovom stave (ale aj v gravitačnom poli Zeme, ale aj kdekoľvek vo vesmíre) rovnakým počtom kmitov za sekundu ako jeden kilogram zlata zavesený na tej istej pružine. 

Jeden kilogram slaniny zavesený na pružine, bude kmitať aj na povrchu mesiaca rovnakými počtom kmitov ako jeden kilogram zlata, no nie takým istým počtom kmitov ako na povrchu Zeme !!!

SkryťVypnúť reklamu

(Podľa zamestnancov FÚ SAV, to všetko vraj platí aj pre 1kg guána. Ide o výsledok riešenia niekoľkoročnej grantovej úlohy, ktorá bola platená Európskou úniou.)

V čom konkrétnom je táto slepá, návyková viera neuvažujúceho, scientokratického ľudstva v pravdivosť Princípu ekvivalencie pre samotné ľudstvo škodlivá, až zhubná.

(Každá, experimentom neoverená viera je zhubná.)

Princíp ekvivalencie je pre ľudstvo škodlivý ba až zhubný preto, že:

Statickú (gravitačnú) hmotnosť telies prezentuje konštantná, konečná dĺžka pružiny (konečná dĺžka pružiny silomeru natiahnutého váhou telesa v gravitačným poľom Zeme) v nehybnom statickom stave.

SkryťVypnúť reklamu

aaaaa

Pričom Dynamickú (zotrvačnú) hmotnosť telies predstavuje počet kmitov pružiny za určitý čas v dynamickom stave. Nikdy nie v statickom stave.

O veľkosť pomeru medzi statickou dĺžkou pružiny a dynamickou, (kmitavou) dĺžkou pružiny, relativistický fyzici celého sveta nejavia žiadny záujem.

Ich zaujíma iba vzájomný pomer statických dĺžok pružiny pri meraní gravitačnej, statickej hmotnosti rôznych telies v stave atómov chemických prvkov, ako aj vzájomný pomer počtu kmitov pružiny pri meraní dynamickej, zotrvačnej hmotnosti telies v stave atómov chemických prvkov, ako v gravitačnom poli tak aj mimo neho.  

No a ten pomer je vždy (a na každom mieste nekonečného časopriestoru) ekvivalentný čiže 1:1!

Z tohto stáleho statického a dynamického pomeru 1:1 dĺžok pružín, potom relativizmom ovplyvnení, už ani nemysliaci jedinci ľudskej spoločnosti, akými boli Galileo, Newton i Einstein a akými sú aj v súčasnosti nimi ovplyvnení jedinci ľudskej spoločnosti vyučujúci Princíp ekvivalencie, potom plynie ich (zdravý rozum postrácajúci) záver, či ich zbožné želanie, že keď sa raketa pohybuje zrýchleným pohybom:

a = 9,806 m.sec-2,

 tak statická dĺžka pružiny, ako aj počet dynamických kmitov pružiny, vyvolaný hmotnosťou telies, zodpovedajú tým istým dĺžkam i kmitom, ktoré sa namerajú v gravitačnom poli Zeme.

Podľa matematikmi a fyzikmi osprosteného ľudstva platí, že , keď jeden pozemský kilogram slaniny, bude vážiť na pružinovom silomery jeden kilogram aj v zrýchlenej rakete, tak práve vtedy sa raketa pohybuje zrýchlením:

a = 9,806 m.sec-2

 Ako by sa povedalo: Keď sa mám dobre ja, má sa dobre každý jeden človek na zemi.

Princíp ekvivalencie je veľmi primitývny dojem, ktorý matematikci a fyzici sveta (v tajnom hlasovaní) povýšili na fyzikálny pojem.

A preto vraj gravitačná, statická a zotrvačná, dynamická hmotnosť telies je identická, rovnaká čiže ekvivalentná.

Na tomto zbožnom (iba vyšpekulovanom, ale v zrýchlenej sústave nikdy experimentálne neoverenom) želaní matematikov a fyzikov, stojí pravdivosť všetkých Newtonových zákonoch pohybu, všetkých Einsteinových bludov o relativite materiálného časopriestoru, ale hlavne všetká globálna hlúposť ľudstva.

Princíp ekvivalencie je pre ľudstvo škodlivý, ba až zhubný preto, že tento zdravý rozum postrácajúci predpoklad, relativizmom ovplyvnených jedincov ľudskej spoločnosti, akými boli Galileo, Newton i Einstein a akými sú aj v súčasnosti nimi ovplyvnení jedinci ľudskej spoločnosti,

do dnešných dní nikto ešte pomocou experimentu nepreveril.

A ani nemohol preveriť, lebo nikto na svete nevie, ako zisťiť veľkosť zrýchlenia sústavy, okrem predpokladu, že platí Princíp ekvivalencie.

Tomuto predpokladu, hore menovaná časť ľudstva iba slepo, čiže iba návykovo verí.

Oni sa modlia nasledovne:

Verím v Prvý, verím v Druhý, verím aj v Tretí Newtonov zákonu pohybu, verín v Princíp ekvivalencie zotrvačnej a gravitačnej hotnosti telies, verím......, verím......., verím.......vždy iba verím! Amen.

Na základe tejto zhubnej, návykovej  viery v pravdivosť Princípu ekvivalencie, podvodník, grázel a špekulant Izák Newton vypracoval iba jeden, iba dynamický, teda univerzálny, zákon sily a iba jeden, iba statický, teda univerzálny zákon Akcie a reakcie a tými dvomi, navzájom antagonistickými zákonmi pohybu, pokúšal sa vysvetliť ako statické, tak aj dynamické procesy prebiehajúce v Kauzálnej, nerovnicovéj binárnej, čiže v podvojnéj, nie ekvivalentnej  prírode, ako jednotné integrované procesy, čiže ako procesy ekvivalentné, statické i dynamické naraz,  ako procesy on-line.

Newton bol kolosálnym, no pri tom geniálnym hlupákom, lebo on dokázal osprostieť všetkých prírodovedcov jeho doby, ako aj prírodovedcov nasledujúcich generácii až do dnešných dní a to do takej miery, že oni už iba slepo veria  tomu, čo nikdy nebolo experimentálne preverené, čo v skutočnosti nie je a ani nemôže byť pravda.

Čo sa dá experimentom vyvrátiť.

 Okrem jediného človeka a to okrem rozumne uvažujúceho jedinca menom:        

 Toto zdravý rozum postrácajúce myslenie špekulanta a prírodovedného hlupáka  Newtona a jeho nasledovníkov, do dnešného pokolenia, splodilo okrem kopy iných sprostostí aj také, akými sú nasledovné mega sprostosti:

1.) Nezrýchľujúce dostredivé zrýchlenie pri rovnomernom pohybe telesa po kružnici, o veľkosti a = v2/R, ktoré ale môže pôsobiť iba na nulovej dráhe, s nulovou rýchlosťou, za nulový čas, bez možnosti konať  prácu, pritom mať možnosť vytvárať statický tlak o nenulovej hodnote:

P = (m.v2/R)/m2.

Takú mega sprostosť si rozumne mysliaci človek nemôže ani predstaviť.

(Celé ľudstvo áno.)

2.) Neschopnosť vysvetliť príčinu eliptických dráh planét slnečnej sústavy ináč, než výrokom: Je to preto, lebo to Boh tak zariadil.

3.) Neschopnosť vysvetliť príčinu eliptických dráh planét slnečnej sústavy v jedinej a to JÁRAYovej rovine ináč, než výrokom: Je to preto, lebo to Boh tak zariadil.

4.) Neschopnosť vysvetliť príčinu toho, prečo svetlo koná absolútny pohyb stálou rýchlosťou vo vesmíre, keď každý pohyb, v zmysle princípu ekvivalencie môže biť iba pohybom vzťažným, čiže iba pohybom relatívnym.

Zhubný vplyv geniálneho prírodovedného hlupáka Newtona na myslenie ľudstva spočíva hlavne v tom, že jeho bludmi osprostené ľudstvo, nielen že nevie odpovedať na hore uvedené otázky, ale že už ani nejaví žiadny záujem o to, aby poznalo odpovede na uvedené otázky.

Newtonovými bludmi ovplyvnené ľudstvo už nezaujíma ani to, že kto, kedy a kde experimentálne overil pravdivosť princípu ekvivalencie v zrýchlenej rakete, ktorá sa pohybovala zrýchleným

a = 9,806 m.sec-2 . 

Ľudstvo v súčasnej epoche jeho vývoja, je natoľko osprostené bludmi už nežijúcého blbca Newtona, ako aj jeho nasledovníkov, učiteľov matematiky a fyziky, že toho človeka, ktorý vie pomocou experimentu dokázať neplatnosť princípu ekvivalencie a ktorý ako jediný pozná reálne odpovede na hore uvedené otázky, automaticky považuje za duševne ťažko chorého a nevyliečiteľného jedinca, lebo on nie je tak sprostý ako sú oni, lebo on je iný než sú oni.

A to nie je pre ľudstvo dobré.

Úlohou môjho pojedania pod názvom JÁRAYov princíp neekvivalencie 1, je vyvolať proces odsprostenia (redebilizácie) ľudstva od Newtonových bludov, konkrétne od Newtonovho bludu zvaného Princíp ekvivalencie.

Ja som si vedomí toho, že tento proces oddebilizovania ľudstva neprebehne za sedem kalendárnych dní. Ale niekto ho už začať musí!

A kto to má byť, ak nie ja. A kedy sa to musí začať ak nie teraz!

Amen. Poučenie pre (nie z vlastnej viny) Newtonovmi bludmi osprosteného čitateľa tohto geniálneho a historického článku.  

Predmetom toho článku je konštatovanie, že zo stáleho pomeru gravitačných (statických) hmotnosti telies, ako aj z rovnakého pomeru ich zotrvačnej (dynamickej) hmotnosti, nameraných v gravitačnom poli zeme, ako aj mimo neho, vznikol myšlienkový, teda výlučne špekulatívny predpoklad, že statický i dynamický parameter hmoty je rovnaký ako v statickom gravitačnom poli, tak aj v primeranej, ekvivalentnej zrýchlenej sústave. Z tej špekulácie sa potom vyvinula Einsteinova teória relativity, ako aj iné horibilné, matematické a fyzikálne nezmysly.

Vážený (nie z vlastnej viny) Newtonovmi bludmi osprostený čitateľ tohto geniálneho a historického článku. V prípadnej diskusii uveď, prečo ťa ide šľak trafiť, keď čítaš exaktné argumenty vyvracajúce bludy matematiky a fyziky. Aká závislosť ťa núti obhajovať tvojích ohlupovaťeľov.

Uveď čo a kto ťa núti k odmietavej reakcii na experimentom overenú pravdu.

No hlavne uveď dátum, kedy bol podľa tvojích vedomostí princíp ekvivalencie experimentálne preverený v zrýchlenej rakete. Uveď meno osoby ktorá tento experiment previedla, ako aj miesto kde ten experiment bol prevedený.

Hlavne nezabudni uviesť podľa čoho experimentátor mohol zistiť, kedy sa jeho raketa pohybovala zrýchlením

a = 9,806 m.sec-2 ?

Teším sa na plodnú diskusiu s každým diskutérom, ktorý má vlastný názor na túto vec.

Alexander JÁRAY

Alexander JÁRAY

Bloger 
  • Počet článkov:  344
  •  | 
  • Páči sa:  12x

Quod licet JÁRAY - ovi, non licet bovi.„Čo je dovolené JÁRAY - ovi, nie je dovolené volovi.“ Zoznam autorových rubrík:  Kvantová matematikaO zločinoch vedcovKde neplatia zákony fyzikySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Yevhen Hessen

Yevhen Hessen

35 článkov
INEKO

INEKO

117 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Anna Brawne

Anna Brawne

103 článkov
Věra Tepličková

Věra Tepličková

1,070 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

315 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu