Manuál mladého konšpirátora

Žijeme pohodlné životy v nudnom svete, ktorému musíme dať nejaký poriadny, nenudný zmysel. Inak by to totiž znamenalo, že našou úlohou je len tak si žiť a starať sa pritom o dobro svoje a svojich blízkych.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (388)

To je zúfalo málo, treba zdieľať citáty, ktoré sú bohapustými floskulami, ale hovoria, ako byť v živote nie len tak obyčajne ale skutočne šťastný a znejú pekne. Treba odhaľovať sprisahania a zachraňovať tento svet, nič viac a nič menej, každý z nás to môže dokázať. Neviem, či ste si všimli, ale tento svet je vôbec najhorší, v akom sme kedy žili.

A tak pátrame. Skutočnú pravdu odhaľujeme na serveroch, ktoré majú v názve nezávislý, slobodný alebo alternatívny, lebo nám poskytujú exkluzívne a tajné informácie, ktoré tým, že nám ich poskytujú, síce prestávajú byť exkluzívne a tajné, ale to sú tie detaily. A čítame knihy s názvami Čo nechcú, aby ste vedeli, ktoré sú také zamlčované, až sú z nich bestsellery.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pátrame po tej skutočnej pravde, ktorú má okrem Coelha už len Majk Spirit, hoci ten ju má tiež iba od Coelha. Lebo skutočná pravda je jednoduchá, to len oni nám klamú. Prestali sme čítať noviny práve preto, že nám klamali a máme internetové zdroje, ktoré nám hovoria pravdu, lebo hovoria, že hovoria pravdu a to by predsa nehovorili, ak by ju nehovorili. Aj za ňu zomrú, za tú svoju pravdu, hoci ich nikto nechce zabiť a sloboda slova neexistuje, hoci ak môžu nahlas hovoriť, že neexistuje je to najlepším dôkazom toho, že sa mýlia.

V skutočnosti im nehrozí nič okrem toho, že s nimi ľudia budú nesúhlasiť, lenže keď s nimi nesúhlasia, to je potom jasná špinavá kampaň. Lebo keď o nich píšu, je to špinavá kampaň a keď nepíšu, je to ignorácia a teda tiež špinavá kampaň. Oboje je usvedčujúce. Svet stojí na sprisahaniach a antikampaniach, všetkých nás niekto platí, nemáme slobodnú vôľu. Všetko je súčasťou plánu, ktorý je taký tajný, že z dlhej chvíle necháva svoje stopy na dolárových bankovkách a v textoch pesničiek a vlastne je už celý odhalený, ale stále je tajný. Hlavne je všetko inak.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu

Pravda je nadosah, ak viete, kde ju hľadať.

Odborníci sú kúpení a vedci sú podplatení, platnejšie je slovo internetového vzdelanca, veď sa téme venuje už druhý mesiac, má jasno v tom, kto tu komu šéfuje a dokáže o tom rozprávať aj dve minúty v kuse. A tak to tu riadi trinásť rodín a slobodomurári, pyramídy a ilumináti, protokoly a templári, Židia, Američania, Maďari, americkí Židia a židovskí Maďari a svetoobčania , banky a nebankovky, lekári a farmafirmy a tie knihy, ktoré o tom píšu, zarábajú majlant a sú z v kníhkupectvách hneď pri pokladniach, lebo sloboda slova neexistuje. Ja som kúpený tiež, veď píšem tento článok.

SkryťVypnúť reklamu

Majú svoj plán a svoj poriadok, chcú nás zotročiť a zabiť, ale to až potom, čo nás úplne ožobračia. Veď sa len pozrite na tie úbohé žobrácke životy, ktoré žijeme, zlaté 19. storočie a zlatý stredovek, keď boli ľudia ľuďmi.

Všetko je biznis a za všetko môžu lekári, ktorých životným cieľom je pomaly a bolestivo vyvraždiť svojich pacientov, áno, presne takto to dáva zmysel, lebo nám to hovoria mágovia alternatívnych medicín, ktorí by predsa nikdy nechceli zarobiť na nešťastí a zúfalstve svojich pacientov. A že je ich biznis obrovským biznisom, to sa zrejme len tak stalo.

Každý má názor na všetko a všetci vedia, ako to je. Toto je najjednoduchší svet v dejinách, za dopoludnie sa dá porozumieť celému vesmíru. Odborníci na všetko pri raňajkách fundovane diskutujú o zahraničnej politike krajiny, ktorej susedov by ani nevedeli vymenovať, poobede majú jasno v tom, že deti netreba očkovať a večer bojujú spravodlivý boj proti privatizácii vody, ktorú síce nikto privatizovať nechcel, ale to už ich nezaujíma, to si už nezistia, hlavne vedia, že sú zásadne proti. Lebo alternatívny server.

SkryťVypnúť reklamu

Lebo internet povedal, že sa to všetko deje a čo je na internete, to je pravda.

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu