Ficov dlhoročný spolupŕzniteľ budúcnosti Slovenska Bugár, : „ lanária ma, ...

... aby sme sa vrátili my, čo sme dostali SK do EÚ a NATO “. Veta vhodná do bývalého satirického časopisu „ Roháč “.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Politická mŕtvola s paletou masla na hlave a politickým, vraj charakterom opatrne tvrdí, že asi nechce. Ja tiež nechcem, nehovorím to opatrne, ale natvrdo. Vystačím si s dnešnou deštrukčnou a rusofilnou opozíciou na čele s Ficom a vševediacim učňom Vševedkom. Títo dvaja majú pod palcom veľa na slovo vzatých odborníkov od GP pre právo až po vrátnika na ovčej farme pre čerstvý syr a údený oštiepok. Spomeniem ich aspoň zopár.

Súdruh Raši by najradšej prebudoval nemocnice na mikrovlnky, moderne povedané soláriá a nakupoval CT prístroje v cene troch iba za jeden, ale super bola iba provízia, nie prístroj. Okrem iného rád komunikuje s nefunkčným IT systémom za miliardu, čo je veľké umenie. K jeho špičkovým stránkam patrí aj neustále kritizovanie zdravotníctva, na ktorého kolapse má podiel.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Súdružka Saková by Kaliňákov model ministerstva vnútra raz dva prerobila na realitnú kanceláriu s pozemkami a budovami v centre mesta. To by spáchala aj na základe vlastných skúseností, kedy nakupovala v úžasných cenách a v ešte úžasnejších predávala.

Súdruh Kamenický by v krátkom čase priviedol rezort financií až k totálnej prosperite. Podľa jeho prevratných a tvrdohlavo nefungujúcich výpočtov už v malej násobilke. V terajšej opozičnej dobe chodí do televíznych debát. V nich s veľkým úspechom po svojich návrhoch riešení masovo privádza ekonómov do stavu dlhodobého šialenstva aj nevinných žiakov v prvom ročníku

SkryťVypnúť reklamu

Súdruh Richter by našu mládež najradšej širokospektrálne podporoval, miloval a navštevoval s úctyhodným úmyslom všetko zlepšiť. Venoval by sa aj osvete pri propagácii jednoduchých ochrán. Chránil by z nasadením života a funkcie aj personál pred podloženými klebetami slušných neprajníkov.

Súdruh Tomáš, ako ideológ prevratných a stále rovnako nudných, večne prežúvaných, dávno deklarovaných nekalých postupov voči koalícii. Klamstvo používa s radosťou, eufóriou a pocitom geniality. Najradšej však skáče do reči. Demagógiu používa na očistu od pravdy.

Súdruh Blanár by v krátkom čase neohrozene a zrejme doživotne získal nelichotivý titul po ešte väčšom súdruhovi Blahovi. Pochod jeho myšlienok priam fyzicky zastavuje pochod myšlienok počúvajúceho, nič netušiaceho neboráka. Túto technológiu vynašiel v spolupráci s menovaným, Ficom, Eštokom, Pellegrínim a Blahom.

SkryťVypnúť reklamu

Súdruh Blaha bol nešťastne, proti svojej vôli vylúčený z verejného života, možno len dočasne za stálu hru vysokou hokejkou. Teraz sám a opustený ako kôl v plote maže, čo natáral papierovou formou. Potichu si spieva častušky, rozoberá a skladá matriošku, trénuje kazačok , nostalgicky bozkáva fotografiu Aurory, Lenina, Stalina, Marxa a podobné nepotrebné veci a indivíduá.

Súdruh E. Kaliňák by založil so strýkovým kapitálom v darovanom byte „ baby centrum “ pre opozičné bábätká. Väčším deťom by rozprával napínavé príbehy s kriminálnou zápletkou. Hlavnú postavu hrá neunesený, na Slovensku neprítomný Vietnamec, ktorého nikto nevidel. Videli ho ale ďalekohľadom až hen z Nemecka, ako letí našim špeciálom.

SkryťVypnúť reklamu

Stratený súdruh Žiga bez nároku na honorár by najradšej vysádzal vo vykradnutých lesoch stromčeky za pomoci oslobodeného rodinného príslušníka. Za takú sumu sa mu to oplatilo. Bývalá finančná polícia stratila stopu v papierových peniazoch a doteraz kdesi blúdi po výruboch Žigovho biznisu obdivujúc nedotknutú krásu našich rozpredaných lesov.

Tak drahý pán Bugár, máme dostatok ťažko riešiteľných problémov aj bez vášho žiarivo čistého charakteru. O tom potom. Kľudne si odpočívajte v politickej hrobke aj s tými čo lanárili. Odpočívajte a neotravujte ! Je nás ešte dosť tých, čo sme nezabudli na dve vami obsadené stoličky, a večné chodenie okolo horúcej kaše bez čitateľného názoru. Ďakujem, neprosím si.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  150
  •  | 
  • Páči sa:  1 762x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu