Zažili sme skutočnú Čínu na Slovensku

Práve sa vraciam z demonštrácie na podporu ľudských práv v Číne pri príležitosti príchodu čínskeho prezidenta na Slovensku (prvá oficiálna návšteva v druhom funkčnom období Ivana G., to hovorí za všetko). Pri tom sfanatizovanom dave Číňanov som si dostatočne uvedomil, ako som rád, že žijem v demokratickej krajine.  Ak by to tak nebolo, tento blog by som nepísal a sedel by som v nejakej diere na samotke po bitke.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (170)
Obrázok blogu

Mal som šťastie, že Číňania sú nižšieho vzrastu a teda sa nezmohli na viac ako sácanie, ináč by to asi skončilo bitkou. Ondreja Dostála, Michala Havrana a niekoľkých ďalších preventívne zobrali policajti (vraj pre výtržníctvo, nad tým že Číňania sácali, driapali a búchali po ľuďoch žrďami s čínskymi vlajkami policajti zavierali oči).

Musím priznať, že som mal naozaj nervy, keď na mňa po čínsky bliakali kravatoví ("organizátori") Číňania, sácali do mňa a pod. Demonštrácií som zažil už naozaj dosť (aj napr. legendárny míting Modrej koalície v roku 1998 na Pasienkoch, kde našli bombu), ale toto bolo naozaj veľa. Čínska polícia sa správala na našom území ako doma!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Číňania tiež trhali demonštantom z rúk transparenty, snažili sa ich prekryť čínskou vlajkou a vlastnými transparentmi (po čínsky, prepokladám, že niečo v zmysle Vitaj náš milý súdruh alebo Doma mám obraz Maa a teba súdruh prezident).

Najhoršie bolo, že Číňania kričali, že ako si to dovoľujeme protestovať proti Číne, ako si to vlastne môžeme dovoliť na našom vlastnom území!

Hanba Gašparovi, hanba slovenskej polícií, hanba sfanatizovaným Číňanom, hanba komunistickému režimu! NIKDY VIAC! Zajtra o 17,00 hod. je protest proti Harabinovi na Župnom námestí, zastavme nástup komunizmu už v zárodku! Nezávislé súdnictvo je základ demokratického štátu!

Michal Drotován

Michal Drotován

Bloger 
  • Počet článkov:  238
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Starosta mestskej časti Bratislava-Rača.Aktívny občan. Viac o mne na: www.drotovan.sk Zoznam autorových rubrík:  SpoločnosťPoznámka pod čiarouPolitikaCestovanieBratislava - RačaEkonomikaMesto BratislavaFotkyNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu